KAKO OTKOVATI BRAVU??? PASSAT 3

KAKO OTKOVATI BRAVU??? PASSAT 3

Član
Ovako,desilo mi se neki dan da je stari uzeo auto i nekako mi je zakovao bravu tj nemogu otvoriti zadnja vrata u opste nikako,inace auto ima centralne brave sve,znaci sve se otkljucaju i gepek i sva vrata samo nece ta 1 vrata tj zadnja vrata nedaju se otkljucati,kad povucem bravu kao da nisam nista uradio :) a ne da mi pritisak da izvucem onaj (djavo) sto se otkljucava auto iz nutra na vratima. Hvala!
 
Član
Probaj uhvatiti za onaj klincic sto otkljucava i zakljucava vrata iznutra, uhvati ga i vuci gore a neka neko otkljuca auto i mozda uz tvoju pomoc se otkljuca.
 
Član
skini plus sa akumulatora i otljucaj ih onda rucno ;)

EDIT: dino bio brzi, al ovo je jedino sto mi pada na pamet da bi moglo pomoc
 
Član
kavaz je napisao(la):
skini plus sa akumulatora i otljucaj ih onda rucno ;)

EDIT: dino bio brzi, al ovo je jedino sto mi pada na pamet da bi moglo pomoc

RS TURBO je napisao(la):
Probaj uhvatiti za onaj klincic sto otkljucava i zakljucava vrata iznutra, uhvati ga i vuci gore a neka neko otkljuca auto i mozda uz tvoju pomoc se otkljuca.

dino_ze2 je napisao(la):
Probaj zakljucati auto i skinuti klemu,ostavi 5 minuta pa probaj ponovo...mozda uspije ;)

Hvala vam momci biti ce probano sutra imate veliko hvala :)
 
daj boze da ti upali to, samo se nadam da nije ono sto se zna desiti na vw bravama, ako bude hehe, imaces posla
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
daj boze da ti upali to, samo se nadam da nije ono sto se zna desiti na vw bravama, ako bude hehe, imaces posla

Ojoj a sta to :O
Znas da u njih ne mozes skinuti tapacirung ako nisu otvorena vrata u ovih nasih pasata :icon_rolleyes:
 
slusaj drug bez skidanja tepicirunga cisto sumnjam da ces uspjeti
jer VW brave imaju jednu caku prilikom stelovanja ako nastimas da se brava bolje
ovora vrata tj. pri manjem povlacenju poluga onda ti od zakljucavanja dodje u taj polozaj da mozes zakljucat ali odkljucat
neces sigurno nikako ni pomocu povlacenja onog pina ni centralkom znaci vrata blokirana da ih ni lopov ne moze otvoriti pomocu bilokakvog alata

Nego ovako kada skines tepicirung jezicak od steke sto ti naslonja na bravu guraj prema gore i konstantno probavaj s odkljucavanjem jedino ces tako uspjeti
Nadam se da sam ti koliko toliko pomogao i sretno s obijanjem
;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
slusaj drug bez skidanja tepicirunga cisto sumnjam da ces uspjeti
jer VW brave imaju jednu caku prilikom stelovanja ako nastimas da se brava bolje
ovora vrata tj. pri manjem povlacenju poluga onda ti od zakljucavanja dodje u taj polozaj da mozes zakljucat ali odkljucat
neces sigurno nikako ni pomocu povlacenja onog pina ni centralkom znaci vrata blokirana da ih ni lopov ne moze otvoriti pomocu bilokakvog alata

Nego ovako kada skines tepicirung jezicak od steke sto ti naslonja na bravu guraj prema gore i konstantno probavaj s odkljucavanjem jedino ces tako uspjeti
Nadam se da sam ti koliko toliko pomogao i sretno s obijanjem
;)

Hahaha o bem te zivote sta dozivi da vlastito auto moram obijati :lol: jel to moguce ljudi??? Hvala drug puno si mi pomogao ;)
 
samo lagano i neces sigurno nista polomit polako sat dva posla i dosta zivaca i to je to
np . drug tu smo da pomognemo koliko toliko
sretno ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
samo lagano i neces sigurno nista polomit polako sat dva posla i dosta zivaca i to je to
np . drug tu smo da pomognemo koliko toliko
sretno ;)

A joj moj druze kako necu da polomim kad sa strana tapacirunge drze mali sarafici i ako njih ne odvrnem a povucem tapacirung popuca tu gdje drze ti sarafi :(
Hvala drug :cool:
 
upravo kao sto ti je napisao ernadhusic, ima taj jedan "mrtvi" polozaj, i kada se desi jadi, meni je jednom se to desilo (ne na passatu) i 2h sam se patio dok nisam otkovao
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
upravo kao sto ti je napisao ernadhusic, ima taj jedan "mrtvi" polozaj, i kada se desi jadi, meni je jednom se to desilo (ne na passatu) i 2h sam se patio dok nisam otkovao

A druze pa de mi kazite kako da ju otkujem :icon_sad:
 
Top