kako ocistiti sjediste?

kako ocistiti sjediste?

Član
jucer sam kupio sjediste za fiatich jer je na mom pukla ona preklopna sajla i nikako nisam mogao napraviti, eh sad posto je sjediste covjeku bilo u supi sjediste ima neki cudan smrad kao na pisaku, s cime da to ocistim? pokusavao sam toplom vodom i sapunikom ali opet se cuje.. HELP
 
Član
probaj sa "SONAX Xtreme Foam"
moj jaran tim cistio...i izgubio se onaj smrad sto je bio

http://www.akcrankshaft.com/forum/attachment.php?aid=3640
 
Član
najbolje je uraditi dubinsko ciscenje tu bio zna da smrada nece biti 100% ali ako ti je cejf da radis sam onda kupi bilo kakv proizvod od sonaxa neces se pokajati;)
 
Član
U mom novom autu, Twingu, neko od prijasnjih vlasnika je vozio psa, i valjda da se ubije smrad neki jeftini parfem je "zaginuo" po sedistima...:D
Kako god, auto mi u najboljem slucaju smrdi na prdez...:smajli29:
Napravio sam neki ludacki rastvor sa Vanishom (Cole gde si bio ranije) i jednom hemikalijom za pranje tepiha, sve to smiksao u mamin Rainbow usisivac i dva sata riljao po sedistima... izvadio sam iz njih hrpu blata i priljavstine ali se i dalje osecaju na nesto kao cigaretu... posto ne pusim, to me i dalje ubija...
Probacu jos jednom, ali sada sa ovom Sonaxovom penom...
 
Član
nista sutra ili prekosutra kupujem to sonax cudo pa cemo probati, sjediste sam namontirao,malo sam ga brisao i toplom vodom i sapunikom ali opet se bas bas cuje, tamam s tim sonaxom necu trebat skidat sjediste, super, jos samo da mi je znati gdje kupiti to cudo..

iiiii da skontao sam da se sjediste cuje ili je na kokosinjac ili na golubinjar.. :icon_mad::icon_mad:
 
N

nenad

Ja sam probao i Sonaxom, i Mafra pjenom, i Vanishom, nemas nista od toga. Na kraju sam odvuko auto na dubinsko ciscenje i to je to :cool:
 
Član
Najbolje ti je u tom slucaju dubinsko, da uradis samo sjedista mislim da je oko 30 KM. ja sam svoja prao sa DAX-om i odlicno su ispala al nisu smrdila:D
 
BHT Ovisnik
moj susjed se bavi dubinskim i na autima i po kucama,komplet auto je mescini 60km,pa taj sic ti je onda najisplatnije dubinsko i najefikasnije,mislim da nije mnogo skuplje ni u vas
 
Član
prijatelj mi sredio za cenera ce mi na autopraoni ovojk jednoj ocistiti dubinski samo ovo sjediste sto se cuje,;)
 
necete vjerovati...ja sam skidao presvlake sa sjedista i ostalo mi one fine prasine i nekakve bjele mrlje po sjedistima,nisam nicim mogao skinuti,dok mi kona jedna nije rekla da probam sa pjenom za brijanje...hajd ja kontam,starki se mozda svida da joj auto mirise na mudonje,pa time pere...kad sam onda vidio njena sjedista odlucio sam probat na svojim,uzmem krpu i poprscem pjenu po sjedistu i pocnem trljati,malo jace mirise sjediste al valja se navici... AL LJUDI...ma sjedista su ko nova,cak je i onaj miris drvosjece na bor nestao nakon dva dana.al crno je ponovo crno i cak sam malo kokpit uspio povratiti(nemislim bukvalno:smajli29:)sve u svemu dobra je stvar,al dubinsko pranje je opet jako preporucljivo pogotov zbog tog fekalnog smrada...nadam se da sam stagod pomogao...;)
 
isti slucaj kod mene,ja sam prije 20 tak dana kupio auto,sjedista boze,na rubovima ono ko bjela prašina,ko od znoja i sta god sam probo nista,isto swe,otjeram na hemisko ma nema ko nov,swe kompet 80 KM
 
Top