kako je biloo sinoc?? 2009...

kako je biloo sinoc?? 2009...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
parkirao auto u garazu,prosetao do kafica ,......... od 6 do 4 pio , kad je doslo do cepa
malo spavao hahahah,pa onda kuci opet spavao hahahahh , i sto je cudno,ne osjecam mahmurluk :D
 
Član
7 muških
7 djevojaka
1 vikendica
2 gajbe Karlovačke 0,5
4 sixpack-a Becks-a
1 flaša Jegera
2 flaše votke Trojke
3 flaše Zdrepčeve krvi
1 litar domače rakije
3 sata iza ponoći nestalo pića

PA KAKO ČE BITI:lol::lol::lol:
pozz sa Ponijera kod Kaknja;)
 
Član
Ja bio u Banjaluci, u Titanijumu.... Bilo je prejako, dosao kuci u 6h, a ustao u prije dva sata (u pola 4), probudili me za rucak, kazu ustaj, treba ici spavati... :)
I ovdje je po prvi put ove godine zavaljao snijeg, valja se sada igrati po parkinzima, zimske radosti minus esp... :)

Evo da napisem jednu extra poruku sto sam dobio sinoc kao cestitku:

Puno zdravlja, zajebancije, uzajamne tolerancije, dobre finansije, sex bez reklamacije i sto manje sekiracije u 2009. godini.....
 
Član
prvo SRETNA NOVA SVIMA

aa da odg na temu.. otisao u kafic u pola 9,iz kafica na vlasic u 11 gore docekao novu godinu vratio se ponovo u isti kafic jbg imali rezervisano i do 6 ujutro..zaspim u 6 i budjenje u pola 9 i 200km za volanom PO OVAKVOM VREMENU..da izvinete sam bi sebi onu stvar odsjeko, kad bi vam rekao kakav sam sad nebi vjerovali:lol::lol:
 
Član
Ljudi ima li iko da je bio samnom ili da me je vidio negdje, da mi kaze gdje sam bio i kako mi je bilo :icon_smile::lol::lol:
 
Član
legionar je napisao(la):
Ljudi ima li iko da je bio samnom ili da me je vidio negdje, da mi kaze gdje sam bio i kako mi je bilo :icon_smile::lol::lol:

bio na derneku, niceg se nesjecam a najgore od toga je sto neznam gdje sam parkiro auto pa sad zovem ove sto su bili samnom da vidim zna li ko..glava ubi sve me boli itd...bilo je super nadam seeee haha
 
Član
Ludilo bilo u kafic otisao oko pola pet,kuci otiso rano jutros tacnije pola 6,dvije kube ispusijo odnjelo me ko ista i plus alkohol dva tri sata za sebe nisam znao,al sve u svemu dobro je bilo uglavnom se nije povracalo.....hehhee ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
ma extra mi je bilo... krevet i tablete za temperaturu i jos nakih tableta za neku bolest... temperatura vec 3 dana oko 39 tako da sam novu doceko u krevetu :lol:

Astra je napisao(la):
bio na vlasicu,bilo fenomenalno!!!

ooo vlasic moja planina :cool:
jesi bio na platou među 5000 ljudi il ? :D


Ma kakvi,na vikendici bio kod babanovca...
 
Član
laptop internet soba hamburger banana energetska pica coca cola... zhena na internetu... ma ljepota... cak niko nije ni puco... u 12... :cool:
 
Ništa specijalno...drugarice,kafić,muzika uživo,nešto alkohola, raje dovoljno...ne prenatrpano ali ipak pun kafić.Sve u svemu ok je bilo, ništa specijalno jer bih više voljela na drugom mjestu da sam bila,kako je bilo planirano, ali šta se može...viša sila :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top