KAKO ISPOLIRATI STAKLO FARA U CLEAR GLAS

KAKO ISPOLIRATI STAKLO FARA U CLEAR GLAS

Član
GOLF TZ je napisao(la):
mani se ćorava posla...:D
ja sam cuo da u Sarajevu ima firma koja to pravi... lakse ti je napraviti od pleksija nego polirati to...:D opet probaj ako imas vremena...:D

ima ona firma na kosevskom brdu,imaju dosta kalupa,mogu napravit svasta,ako nemaju kalupa potrebno im je staklo fara i ima da naprave;)
 
Član
odes kod staklara i kazes sta hoces i on ti napravi tako isto staklo po zelji,,zar to nije jednostavnije..nego smirglat i za*ebavat se i nakraj dobijes izgrebane farove itd..:D
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
odes kod staklara i kazes sta hoces i on ti napravi tako isto staklo po zelji,,zar to nije jednostavnije..nego smirglat i za*ebavat se i nakraj dobijes izgrebane farove itd..:D

dje je taj staklar,da ga i ja posjetim:icon_rolleyes:
 
Član
Mozda bi se ovako nesto dalo primjeniti ovdje:icon_question:

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fkEd32Y1_rY?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/fkEd32Y1_rY?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
 
Član
Ne zelim da kvarim zabavi ali oni "risevi" kako si ih ti nazvao u faru nisu dzaba tu, tu su za direkciju svjetlosti (odnosno usmjeravaju ako se ne varam)
Tako da bez njih tvoj far vise nije far :)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ne zelim da kvarim zabavi ali oni "risevi" kako si ih ti nazvao u faru nisu dzaba tu, tu su za direkciju svjetlosti (odnosno usmjeravaju ako se ne varam)
Tako da bez njih tvoj far vise nije far :)

da,ali posto planiram ubacivanje sociva,angel eyes ili devil eyes,farbanje unutrasnjosti u crno,mislim da risevi prosto moraju nestati:D,zbog toga nista ne mogu zapoceti dok ne skontam kako dobiti "cisto providno staklo"
 
Član
strujaze je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ne zelim da kvarim zabavi ali oni "risevi" kako si ih ti nazvao u faru nisu dzaba tu, tu su za direkciju svjetlosti (odnosno usmjeravaju ako se ne varam)
Tako da bez njih tvoj far vise nije far :)

da,ali posto planiram ubacivanje sociva,angel eyes ili devil eyes,farbanje unutrasnjosti u crno,mislim da risevi prosto moraju nestati:D,zbog toga nista ne mogu zapoceti dok ne skontam kako dobiti "cisto providno staklo"

Tebi je dosadno kolega onda, ostavi obicno staklo, pusti se clear-a, to je ispalo iz mode. Slozi sociva i nikakv problem, mozda ako ubacis angel da ce se slabije vidjet, al boze moj, ja sam neki dan radio Jettu mk1, ubacivao sociva i lakirao u crno sjenilo, momak prezadovoljan, kaze svijetli puno bolje nego prije...

[URL=http://img33.imageshack.us/i/dsc00024zg.jpg/]
 
Član
to da svijetli puno bolje ti je slagao,u to sam siguran,jer ti govorim iz prve ruke,ja sam isto sebi ubacivao u keca dok sam imao. Isto sam ofarbao sjenilo u crno,i imao obicno staklo sa rezovima. Na izgled je to puno ljepse,ali vidljivost nije bolja. Nije ni toliko lose,uz xenon to moze biti sasvim solidno. Ja sam iskreno mislio da ce vise rasipati svjetlost,ali nije,moze se fino slozit i sa onim origigi staklima,samo je bitna pozicija sociva;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
to da svijetli puno bolje ti je slagao,u to sam siguran,jer ti govorim iz prve ruke,ja sam isto sebi ubacivao u keca dok sam imao. Isto sam ofarbao sjenilo u crno,i imao obicno staklo sa rezovima. Na izgled je to puno ljepse,ali vidljivost nije bolja. Nije ni toliko lose,uz xenon to moze biti sasvim solidno. Ja sam iskreno mislio da ce vise rasipati svjetlost,ali nije,moze se fino slozit i sa onim origigi staklima,samo je bitna pozicija sociva;)
Pasa ja sam ubacivoa nedavno i na mk2 na obicna stakla, i uz xenon predobro izgleda, nezz po cemu si ti zakljucio da ne svijteli dobro, mozda si koristio losa sociva...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
to da svijetli puno bolje ti je slagao,u to sam siguran,jer ti govorim iz prve ruke,ja sam isto sebi ubacivao u keca dok sam imao. Isto sam ofarbao sjenilo u crno,i imao obicno staklo sa rezovima. Na izgled je to puno ljepse,ali vidljivost nije bolja. Nije ni toliko lose,uz xenon to moze biti sasvim solidno. Ja sam iskreno mislio da ce vise rasipati svjetlost,ali nije,moze se fino slozit i sa onim origigi staklima,samo je bitna pozicija sociva;)
Pasa ja sam ubacivoa nedavno i na mk2 na obicna stakla, i uz xenon predobro izgleda, nezz po cemu si ti zakljucio da ne svijteli dobro, mozda si koristio losa sociva...

nisam ni rekao da ne svijetli dobro,ali nije sad tolika razlika,kao sto je na clear glass. To sam mislio,i kod mene je sijalo pola godine sa obicnim staklima,na kraju kad sam prodao auto skino sam farove i sad su kod clana foruma,on ih sebi odradio. Daleko od toga da ne svjetli dobro,nego nije sad neka ni pretjerana razlika,sa xenonom je to totalno druga prica;)
 
Top