Kako instalirati novi Symbian OS S60 V3?

Kako instalirati novi Symbian OS S60 V3?

Član
Ako mi neko može objasniti postupak i dati link od systema koji je instalirao. Da je to već radio i da radi, samo provjereno znači. Radi se o Nokia N96.

Unaprijed zahvaljujem.
 
Član
Ako ces provjereno onda sa Nokia stranice naravno , skini Nokia suite skini 3.3 za pc i na upload , pokazace ti da li je potrebna nova verzija, mada sumnjam , a da bi hakovao neke stvarke na sadasnjem V3 ili da uklonis licence za pojedine apps
ovi ti imaju ludih stvarki http://www.nokiavnn.com/
 
Član
ako budes radio update softvera, nemoj zaboravit da izvadis memorijsku karticu. ja sam zaboravio, pa mi je stavio kod na karticu koji nikako nisam uspio skinut ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ako budes radio update softvera, nemoj zaboravit da izvadis memorijsku karticu. ja sam zaboravio, pa mi je stavio kod na karticu koji nikako nisam uspio skinut ;)

Nemam card. Dovoljno 16GB. Ali opet nije mi to to, da mi je kao na računaru novi sistem snimiti :icon_rolleyes:
 
Član
aha, nisam upucen, mislio sam da ima pa reko samo da skrenem paznju da nebi slucajno zavrsilo kao kod mene :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
aha, nisam upucen, mislio sam da ima pa reko samo da skrenem paznju da nebi slucajno zavrsilo kao kod mene :D

Hvala prijatelju :D

Dajte nije valjda da niko ne zna kako da to odradim :icon_rolleyes:
 
Član
Skini nokia pc suite . skini nokia update phone http://europe.nokia.com/support/product-support/device-software-update

jednostavno je spojis mob preko racunara kliknes da uradis update on ti kaze da vec imas tu verziju ako je zadnja i pitat ce te da li zelis svakako da je instaliras ti kliknes da zelis sacekas sve da on uradi i ti imas telefon od 0-le . Eto dobijes kao da si tek podigao win na pc-ju
 
Član
Otidji u poruke i imas poruke na sim karticui obrisi i prestat ce da blinka ili u opcijama poruka promjeni memoriju spremanja do toga je ja mislim tak je kod mene bilo.;)
 
svi predlozise update sw, niko reinstal.........

postoje 2 verzije formatiranja telefona (nokie), jedan je soft, drugi je hard, potrazi malo informacija o hard formatiranju nokie tvoje (kombinacija 3 tipke dok je fon ugasen) i onda instaliraj novi sistem.

za instalaciju sw bih ti predlozio JAF emulator, i naravno da skines full sw zadnju verziju (clean) i ubacis u tel.

ima nekoliko nacina za skidanje clean verzije sw na komp i ubacivanje u fon

samo pazi, sve, ali apsolutno sve sto imas u telefonu se brise ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
svi predlozise update sw, niko reinstal.........

postoje 2 verzije formatiranja telefona (nokie), jedan je soft, drugi je hard, potrazi malo informacija o hard formatiranju nokie tvoje (kombinacija 3 tipke dok je fon ugasen) i onda instaliraj novi sistem.

za instalaciju sw bih ti predlozio JAF emulator, i naravno da skines full sw zadnju verziju (clean) i ubacis u tel.

ima nekoliko nacina za skidanje clean verzije sw na komp i ubacivanje u fon

samo pazi, sve, ali apsolutno sve sto imas u telefonu se brise ;)

Gledo sam to za 3 tipke, istovremeno se drže. To ću i oprobati. Jer i kad uradim hard reset sve mi se obriše... a nemam ništa na mobitelu. Brojevi na SIM-u. Tako da ću to odraditi. Ali da prvo nađem sofware. Hvala svima na odgovorima ;)
 
Top