KAKO I CIME PROTIV MAGLE

KAKO I CIME PROTIV MAGLE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pa ugradi svetla za maglu

102_fog_lights_jeep_night-500x351.jpg
 
Član
ocisti i ispoliraj farove i eto ti najmanje + pola metra vidljivosti :lol:

a xenoni gore i maglenke su extra kombinacija ;)
 
Član
Jedan veliki ventilator napred koji ce da oduvava maglu, i prikaci ga na neki akumulator od kamiona...ukoliko ti ventilator bude zaklanjao pogled napred, a verujem da hoce, skini ga i ugradi svetla za maglu :123:
 
Član
pod pretpostavkom da vec imas maglenke... probaj da izgooglash jace sijalice koje odgovaraju tvojim maglenkama... takve sijalice imaju doduse kraci vek trajanja ali postizu efekat...
 
Član
hahaha decki pa cuo sam za maglenke nisam ja od juce da ne idemo u krajnosti ali ee bas mi se dopada ideja sa ventilatorom hahah zasto na akumulator povezes ga kaisem za motor da ne trosi akumulator i dobijes i helihopter i kola i nema magle
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Jedan veliki ventilator napred koji ce da oduvava maglu, i prikaci ga na neki akumulator od kamiona...ukoliko ti ventilator bude zaklanjao pogled napred, a verujem da hoce, skini ga i ugradi svetla za maglu :123:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
svijetla za maglu je bolje da su sto nize postavljena, ako su visoko onda samo losije bude.. i zute sijalice su dobre za maglu..
 
Član
dejan1983 je napisao(la):
hahaha decki pa cuo sam za maglenke nisam ja od juce da ne idemo u krajnosti ali ee bas mi se dopada ideja sa ventilatorom hahah zasto na akumulator povezes ga kaisem za motor da ne trosi akumulator i dobijes i helihopter i kola i nema magle

Pa ja reko da ne razvaljujes auto radi magle, i nisam znao dal ti prednja il zadnja vuca, i kako je motor postavljen, mislim ako je motor postavljen poprecno, onda bi trebale zestoke prerade da se napravi ovo kako si ti hteo, mislio sam da ti lakse na akumulator..Salu na stranu, probaj da nekako podesis maglenke da im nadjes odgovarajuci ugao, ako je to moguce...
 
Član
ma ako je motor poprecno postoje reduktori kontrareduktori taman ce da bude vec sam i smislio sta kako samo se dvoumim dali da postavim perke sa helikoptera ili pa da uzmem neke manje recmo sa podmornice pa moguce je i da ispadne amfibija hahah
ma trazim ali nikako da nadjem maglenke marke hella recimo sve neka fus roba za male pare pa vise sveti zmigavac nego ona hahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top