kako da skopcam fabricki obrtomjer golf 2 benzin

kako da skopcam fabricki obrtomjer golf 2 benzin

Član
nabacio sam neku ins. tablu s obrtomjerom od 7000 obrtaja, kako da ga skopcam da radi nema instalacije ni nista:icon_confused: , u pitanju je motor 1.3 benzin. pozz i hvala
 
Član
Moras vidjeti na tabli koji ti vodovi idu sa obrtomjera na dzek, idu plus i minus... Minus je vjerovatno vec spojen na glavnoj masi od table, a plus odvedes obicnom zicom (nemoj pretanku uzeti) na plus od bubine. I onda upalis auto i vidis dali radi prije negoli sve spakujes. :)
 
Član
ja koliko znam da bi trebalo da radi bez posebnih kopcanja,samo ustekaj dzek od ins. table i trebalo bi da radi!

Sjecam se nekad davno da sam na svoju dvicu 1.3 benz 84god stavio sat od 16v i da je sve radilo osim board comp-a.
 
Član
Da ja sam ljetos stavio sat od 8v na svog 1.3,ne trebas niss posebno drugu instalciju provlaciti,samo djek istekas iz starog sata ustekas u nov i to je to ;)
 
Član
mogu li i ja postaviti pitanje, da ne otvaram novu temu :icon_smile::icon_smile:.
kod mene je audi 80 prije je bio benzin sad dizel, ali je ostao sat od benzinca, obrtomjer je do 7000o/min, moze li se to spojiti da rade obrtaji ili mora biti sat od dizela koji je cini mi se do 5000 obrtaja.
 
Član
mislim da ces morati promjeniti sat,jer dizel impuls za obrtomjer dobiva od alternatora a benzinac sa bobine
 
Top