kako ameri resavaju problem gradske guzve:D

kako ameri resavaju problem gradske guzve:D

LSD

Član
i ja da imam ovakvu mashineriju i ja bi se isto ponasao:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Legend
ovo je vec bilo.. pa i nije toliko jadno, kad malo bolje pogledas, i ona stoka od drzavnih vozaca koji voze one guzonje po gradu se ponasaju na isti nacin, da ne pricam kako to sve "ide" kada se voze na otvorenom putu na kojekakva "Poslovna putovanja" i slicno..
 
BHT Ovisnik
stvarno fuj:icon_mad:

ali kazu da oni ne smiju stajati jer su uvijek meta,tako da moraju ici,al ajd...
 
ma jesu meta, samo nek ugrade zracne sirene li nesto sl, sklanjace se svijet, bez da ih gurkaju bull barom:icon_smile: samo izigravaju silu, ipak su to amerikanci:icon_mad:
 
Početnik
ma nije bio niko pametan da ih kakvom raketicom prosvira mozak,pa neka se svojim mamicama kurce...:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Idioti,
ali opet i nije ovo toliko neobicno, pa vecina po egiptu, tunisu, itd.. ovako i slicno vozi. Nema kod njih auta da nije izgrebano, takav mentalitet naroda.
 
Početnik
Bio sam i u Tunisu i u Egiptu i u pola kojekakvih Africkih bijednih gradica, istina je da se divlje vozi i da svi samo blicaju i pucaju po sirenama, al da se gurkaju i grebu to nisam vidio...
Vidio sam raskrsnice sa ukupno 40 traka iz svih smjerova BEZ SEMAFORA i nikad nisam vidio udes...

Ovo je cisto majmunsko ponasanje, da sam nedo B dragi bio u situaciji da me udare barom da se sklonim, izasao bi kulturno i ubacio im bombicu pod ceradicu i zdrao...
KAKO MRZIM AMERIKANCE, NAJDEBILNIJA NACIJA!!!

p.s. Esmire kako mislis "rokne na NJIHA" ??? wtf???
 
Top