Kadett GSI

Kadett GSI

Poz narode , zanima me da li neko ima neki info o kadetu sa slike , znam da vise motora nema koji je bio al me zanima i dalje sta je s njim , gdje je i ko je vlasnik , slika je starija nadam se da se i danas moze prepoznati ako gdje nije zaljepljen i zguzvan

 
Član
od ovog kadett nije ni stopka ostala razbijen prema Kiseljaku isao ga ja gledati nista od njega nije ostalo
 
Legend
steta :(
i ove felge su lijepe bile
ats cup 9x15 nazad, bas rijetkost..
stajao je na onom otpadu spojler jedno vrijeme, sjecam se da sam ga isao gledat par puta..
al eto, nisam znao da ja udaren, iako ga ne vidjam vise..
prije toga je gore kod tebe bio dragone jel tako.. mislim da je slikan bas tu gdje sam ga ja prvi put vidio..
 
Da da bio je od mog komsije , falilo mi je sitno nesto para da ga kupim i onda mi se prodao ispred nosa za 4.000km pa sam mislio da je jos u zivotu da ga pokusam naci al et palo sve u vodu steta
 
nisu to stopke od askone tipa da je neko prepravljao ja mislim da je to takva izvedba jer je imao prosirene i prednje i zadnje blatobrane fabricki
 
Član
jel ovo onaj sto je bio na emisiji kerozin :icon_question: ili je neki slican :icon_rolleyes:
 
Tesko da je bio , bivsi vlasnik se ubio na godisnjicu smrti oca i tada mu je sestra prodala auto mislim tada liku iz kiseljaka sa nekog otpada i od tada se ne za dalje za auto samo eto sto sam ja cuo da je motor zavrsio u eskortu crvenom sa SR-a i da je valjda stavljen neki dizel kasnije
 
Član
sjecam se ovog kadeta cesto je bio parkiran ispred caffe Marquee i koliko se sjecam dobro je isao i izgledao fkt,
samo stopke ili jesu od ascone ili su dosta slicne
 
da bio je orginal GSI , Faruku rahmetli sestra dovukla iz njemacke sa staze , ima je leuxmall usis i jos nesto je bilo radzeno , unutra recaro sa grijacima steta
 
Član
Ak je to sve bilo na kadetu onda je bas unikatan bio, naleti i kod nas tih zanimljivih auta sa jos zanimljivijom pricom i istorijom ....
 
vjeruj bio je pravi unikat , da je sad u stanju u kojem je bio ja bi halalio 5-6.000km za njeg , bio je jedan od brzih auta u ono vrijeme a bio je i pojava na cesti sav prosiren
 
Top