KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

hmmm pa et... ,moze proci:icon_twisted:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

2 boki brate imam 2 zimace 13 ono full zimske kada snjeg pane njih stavim naprijed vidis mogao sam pokusati i s njima!
2 LSD brate žalost ali sta se može bice i boljih dana :lol:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

neobicno u svakom slucaju,ali meni bi to puno ljepse bilo da su umjesto tih vw felgi,one opelove..imam ih kod sebe na kadettu d,mislim da bi puno ljepse izgled'o,barem prirodnije ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Hheheh ma znam ali trebaju mi dvije felge nebitnog izgleda da ih mogu staviti kada se utrkivam a ove vec imam kod kuce pa sad da dajem pare za neke druge dvije nije mi isplativo jbg
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Heheh lud je pravo, oces da ti posudim distancere sa Scirocca pa stavi naprijed da malo izbacis tockove :p
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Koliki su distanci!???? moglo bi to i valjat :lol: sto ti je mocna azdaja pokrivena ako je regovana :( ceka bolje dane ili neki kvar????
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

ma mali neki mozda 50mm, ma ceka ljepse dane steta je vozikat po kisi :p ima drugih auta pa odmara, danas sam ti Golfa vidio kod groblja Sojnovac :cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Bio ja na sahrabi brate pa ga gore ostavio siso dole bio konto ima parkinga a nema i dok sam se vratio rikvercom spalio pola lamele! A ako ti netrebaju meni bi valjali pa eto.... :icon_question: :lol:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

ma nemoj ako su zimske , poenta je da je manji profil ,
samim tim brže okreće točak ;) što manje to bolje
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

cnic_gsi je napisao(la):
Bio ja na sahrabi brate pa ga gore ostavio siso dole bio konto ima parkinga a nema i dok sam se vratio rikvercom spalio pola lamele! A ako ti netrebaju meni bi valjali pa eto.... :icon_question: :lol:

hehe mogo si kod mene ostavit auto pa gore produzit :p


za distance se mozemo dogovorit, sacekaj koji dan da felge uzmem pa cu vjerovatno malo vece kod tokara radit ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Ma ajd za race moze proci nece na stayl mada mu ne stoji nikako,bolje da si radkape stavio :lol:

A inace kadett je extra al sa onim felgama :cool::cool::cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Farovi extra izgledaju kao i cijelo auto...sve pohvale brate:cool:;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Bokili je napisao(la):
ma nemoj ako su zimske , poenta je da je manji profil ,
samim tim brže okreće točak ;) što manje to bolje

i samim tim da ostanem na crti spaljujuci jadnu 13-ku :lol::lol::lol::lol: ma r888 abd hebo ostalo!
2 tibore sreco tebe sam ceko da mi se javis kako si nas odj*o zbog cure nepijes vise pivu nema te nigdje :( :icon_cry:
2 sandy jbg mogo sam ali bi pjeske puno krilo nije mi se dalo :lol: a za distance vidi ako ti netrebaju ili mi ih daj ili prodaj, jer ja sam od dade kupio ali jedan 5mm jedan 6mm :( !!! :D
2 dohc hvala brate na comentu kada ga ti dadnes onda je to ipak nesto!
2 adi187 ma znam brate nece on ovakav ostati ovo je setup za race i dok nezavrsim ove sto ce ici na njega tek tada perverzije nastaju!
Thx to all!
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Racing look slike :D strana 18

Dogovorit cemo se, samo da uzmem nove felge ic ce i nove distance ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top