KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT GSI 16v Video GSI VS GTI GTI JE NAJBRYI str 11.

Goša spusti tenzije ta rasprava je završena davno a ti je opet započinješ,dva jarana se potrkala i snimila i to je to,nit su se trkali u pare,nit su mjerili vrijeme,nit je gsi dobio pehar što je bio brži..

Sljedeći post vezan za raspravu/svađu će dobiti ban..
:icon_exclaim:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video GSI VS GTI GTI JE NAJBRYI str 11.

A schumi mogo si mi ostavit samo da vidim sta je napiso! I da to stoji beze mi se raspravljat oko gluposti ali eto gori sve bitno je se utrkivat i to je to zta ostalo sve tu je mastrer card! :lol: :cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v BEBA

ufff , sad sam pročitao od prve do poslednje ...budi počašćen :icon_biggrin:
kadžo je do 00, baš je ekstra ..;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v BEBA

THX Bokili ima jos toga sto nisam stavio sto je manje bitno evo danas stavljo srednji full protocni lonac onaj stari mi na pisti rikno :D slike za koji sat! :D

Evo lonca full protok srednji!

 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

Buraz jesi riješio onaj problem... jel' sonda u pitanju ili...
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

2 sandy_mo brate imo sam ovaj lonac kuci samo je ceko ugradnju a onaj strai bio od kada je auta star ko grcka i promjeno ga malo brunda vise osjeti se na guzici :D
2 g0go i gosp.adnan Mućas gracijas!
2 ANTRAX brate jeste upalim ga sve ok cim se pocne priblizavat radnoj temperaturi upali se i pocnu trokiranja dimljenja itd... Narucit cu od MTK univerzalnu jer ova moja je skuplja oko 30km a i trebo bi je cekat oko mjesec a ova je oko 120km i ima je na stanju samo ja nemam 120 km :D ali polako!
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

cnic_gsi je napisao(la):
2 sandy_mo brate imo sam ovaj lonac kuci samo je ceko ugradnju a onaj strai bio od kada je auta star ko grcka i promjeno ga malo brunda vise osjeti se na guzici :D
2 g0go i gosp.adnan Mućas gracijas!
2 ANTRAX brate jeste upalim ga sve ok cim se pocne priblizavat radnoj temperaturi upali se i pocnu trokiranja dimljenja itd... Narucit cu od MTK univerzalnu jer ova moja je skuplja oko 30km a i trebo bi je cekat oko mjesec a ova je oko 120km i ima je na stanju samo ja nemam 120 km :D ali polako!

Bit će kad bude... nije o glavu ;) samo lagano...
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

Sve da hacu nemogu brzo nego moram polako :( ali jbg sta se moze! Kao sto mi je i samo auto :D:D:D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

I, šta smo zaključili ??? Kadet brži od Golfa :D - što jes' jes? :D

Nego nisam baš razumio oko Astre OPC i Fiat Coupe-a ??? Haj malo pojasnite šta je sa tom Astrom ..
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

Brate golf je brzi! to smo se vec dogovorili :D helll yeah

thx bucky_mb@yahoo ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Novi srednji lonac str.16

Evo i mog update-a malo sam se zaj*avo s crnim farovima! Predlazem svima tko god se misli upustiti u to da ne se upusta jer je to patnja opasna! Prvo sam skinuo svoje original hell-a lampe



I posto znam nesto o tome :D poceo sam rastavljati! I nakon borbe sa helinim farom starim 20 godina ljepilo nije htjelo popustiti iako sam ga palio svacim peko u rerni fenom za parket ma svime i rezultat poslje svega je komad stakla u ruci ali ni milimetra na ljepilu, sta znaci kad svabo to zapakira nema dalje! I poslje toga odem kupiti nov far i kad sam vidio da nisu isti nikako hela i novi odlucim kupiti jos jedan novi i njih sam rastavio bez puno muke komadom plastike i fenom za parket! Ali nisam znao da su to stakla tako krhka da je to nevjerovatno i naravno razbijem to jedno pritiskom koji je bio jacine djeteta od 2 tjedna! I ponovo kupi novi far itd.... Uglavno previse novca a imas smeće na autu osim sto ljepse izgleda! Zalim :icon_cry: evo slike i kako izgleda!






Gotov proizvod far sam zaljepio silikonom za šoferšajbe koji nije nimalo jeftin :D

Slike na autu kako izgleda sljede!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top