KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

neznam zasto male 16ke su :) samo radi dizajna valjda tako djeluju
na autu je doslovno svaki detalj nov novcat i ide ko zmaj
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Ma vjerujem ti brate moj, da su novi ali ove felge ga neznam neotvaraju nikako! Sve u svemu preljep kađo i volio bih ga vidjet uzivo dok se neproda! Ajde izdžibiraj to nekako s njim!!
 
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

izvini maka al felge su mu sjele extra meni su predobre i fino leže na kadetu
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

zaputi se na pivu do ljubuiskod i mozes ga vidjet uvjek
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Dobar je crveni al i tvoj je extra ..... samo naprijed .....
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Dado prijatelju na ovoj zadnjoj slici mu stoje ko da su 14-ke majke mi!
Scaneru brate send mi na pm br. pa naletim do ljubuskog!
panajotis hvala brate ovaj crveni je šaša buhaha xD :icon_smile:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

cnic_gsi je napisao(la):
Dado prijatelju na ovoj zadnjoj slici mu stoje ko da su 14-ke majke mi!
Scaneru brate send mi na pm br. pa naletim do ljubuskog!
panajotis hvala brate ovaj crveni je šaša buhaha xD :icon_smile:

Crveni mi je premoćan odzada... neznam što, ali kako je tablicu namjestio bez okvira i sve ostalo, predobro... vidi sa njim druže kako i šta i sebi uradi kad budeš mogao ;)

p.s. sutra sam u boriku s nekom rajom i nekim djevojčicama, pa se javim vjerojatno da se vidimo, ako ništa da zapalimo po jednu i svako svojim putem ;)

pozz.
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

antrax je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Dado prijatelju na ovoj zadnjoj slici mu stoje ko da su 14-ke majke mi!
Scaneru brate send mi na pm br. pa naletim do ljubuskog!
panajotis hvala brate ovaj crveni je šaša buhaha xD :icon_smile:

Crveni mi je premoćan odzada... neznam što, ali kako je tablicu namjestio bez okvira i sve ostalo, predobro... vidi sa njim druže kako i šta i sebi uradi kad budeš mogao ;)

p.s. sutra sam u boriku s nekom rajom i nekim djevojčicama, pa se javim vjerojatno da se vidimo, ako ništa da zapalimo po jednu i svako svojim putem ;)

pozz.
Moze brate nema problema! samo call :icon_smile:
 

MTR

Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Prije 8 godina sam imao GSI-ja - lud auto , pokupovao sam za njega one hakurike za ucvrscivanje trapa naprijed i nazad ( pod haubom izmedju amotrizera , nazad u gepeku , ispod auta - vezu se izmedju trapa ) pojacane balans stange i poliuretanske gumice . Tek kad sam to smontirao mogao sam izvuci maksimalu , bez toga leta po cesti isto kakva budala . Ako ti toga treba ima vazda . Inace svaka cast pila ti je samo taka.
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

MTR je napisao(la):
Prije 8 godina sam imao GSI-ja - lud auto , pokupovao sam za njega one hakurike za ucvrscivanje trapa naprijed i nazad ( pod haubom izmedju amotrizera , nazad u gepeku , ispod auta - vezu se izmedju trapa ) pojacane balans stange i poliuretanske gumice . Tek kad sam to smontirao mogao sam izvuci maksimalu , bez toga leta po cesti isto kakva budala . Ako ti toga treba ima vazda . Inace svaka cast pila ti je samo taka.

Brate trebalo bi mi zadnje povezivanje mudla prednje gornje imam a napraviti cu sam donje jos mi treba zadnje ako imas javi!??? "poliuretanske gumice" valjda mislis na selene ili sta....
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

da misli na selene naravno a ovaj crveni ima sve strutbarove gornje dojnje u gepeku ovo ono i opet se nemoze voziti isto freza agria na cesti kad je dobar asfalt cudo ali po ovom naem poljskom putu isto freza stalno skace ali ide strasno dobro
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Vjerujem ti brate jer u mene je ista situacija ja sam samo gornje povezo i izgubio sam na udobnosti drama a ni bez nje je nisam imao jer je takvo auto sve osjeti odkada je spusten je fujj nezahvalan naopako sta mu got stavis pepka ko kobila a sasija trpi udarce!!!!!!??? :icon_question: nemoguce al istinito!!!*??????????
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Ne možes Kadeta spustit a da ne izgubiš udobnost,pogotovo ako želiš da bude jako nizak:icon_mad:
Ja sam promjenio 5 setova federa dok nisam naletio na gewinde i riješio problem:icon_smile:
Crveni mi se jako sviđa ali bi mu ja podhitno skinuo one pragove jer su mi fujjjj...sve ostalo je čista petica:cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

bmwscaner je napisao(la):
da misli na selene naravno a ovaj crveni ima sve strutbarove gornje dojnje u gepeku ovo ono i opet se nemoze voziti isto freza agria na cesti kad je dobar asfalt cudo ali po ovom naem poljskom putu isto freza stalno skace ali ide strasno dobro

Kod Amadina nisu gevinde, al' kadet se drži na cesti samo tako... jest krut ali ne nosi u strane i ne pepka previše... uglavnom malo ponese kad se na 150 iz 4 vrati u 3, ali ot je standard svakog auta :)

Druže uglavnom auto ko auto je dobro na cesti, nema potrebe ga silit da se moraš borit s tim problemčićima... nisu naše ceste dorasle toliko ;)

Samo lagano i uživaj, nema potrebe za rizik. pozz.
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

@ dohc24v nisi me svatio brate svatko ziv zna kada si na crvenim spriralama i uljarama da ces popusiti udobnost ali kadetti su u tome sampioni preko guštera pređes kontas da nisi neđe šaht pokupio :icon_smile: ali jbg 1 max 2 i laganica :lol:
@ antraks brate nema druge nego laganica na cemu ti taj Amadin koje su mu spirale i amortizeri???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top