KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

crnicu nadam se da se vidimo u subotu na pisti da vidim tog đeseija :)
ima kod nas u ljubuskom crveni momak ga restaurirao do zadnjeg sarafa mozda si ga i vidio dje nemogu naci klip sa njim ali nedavno na autoputu 240 + je crtao ali dosta laze sat sa gps bi vjerovatno druga slika bila ali da neide ide ko zmaj :)
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Kadett gsi ima max speed 220 km/h. Ovo sve što satovi pokazuju više je odstupanje i po 10% a kod digitalnih satova bude i veće
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

ABD vidimo se skeneru povedi i tog frenda da mu vidim pilu! ;) Ma nezman ja ga nisam max vozi nikada pa neznam ali uz malo prepravki moze jos malo kucat sigurno preko 220Km/h daj boze auto puta probat ce se i to! :cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Lijep ti je kađo kolega;)...dobro ga cuvaj jer su postali rijetkost na nasim cestama,pogotovo u dobrom stanju:icon_smile:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

dohc24v je napisao(la):
Lijep ti je kađo kolega;)...dobro ga cuvaj jer su postali rijetkost na nasim cestama,pogotovo u dobrom stanju:icon_smile:

Hvala prijatelju jeli tvoja pila u pogonu jer sam te upratio na drugom forumu da si ubacio 2.5 dosta davno!??
Mali update:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala! pokvario mi se comp taman napiso update i sjeba mi se :icon_mad::icon_mad::icon_mad: nadam se da su mi ostale na hardu slike štopa itd...
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala prijatelju jeli tvoja pila u pogonu jer sam te upratio na drugom forumu da si ubacio 2.5 dosta davno!??
Mali update:
[/quote]

Naravno da je u pogonu:123:
Motor je stavljen prije 2 godine i 5 mjeseci točno i nikakvih još problema nisam imao:cool:
Nisam se predstavio u garaži nego sam sve slike stavljao u novi članovi a sad su se promjenila pravila pa ću se morati nanovo predstavit:icon_rolleyes:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update

Hehhehe evo upravo sam comentiro svaka cast kadilak ti je za popizdit prebolestan!
Updateee:
Malo se sminkalo poslje udara! :)
Prije:



Poslje:



To je radjeno od dosade jer sam cekao isporuku iz njemacke koja je sporaaa :icon_mad:
I dosla je napokon :icon_smile: Šipka za povezivanje prednjih mudla, i kristalne zadnje lampe!


Konacni proizvod!

Idemo dalje lampe koje su za polizat ;)


 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

e buraz kasljo je mjera interesuje me koliko si platio stope i sipku i koliko se dugo ceka isporuka moze na pm
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Brate stope su bile 200km a sipka i 115km cekao sam dugooo oko 2 mjeseca! sipka je FK a stope od njemacke firme i njih sam cekooo pun k....dok su dosle sipka je za 2 mj! Pozz
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

stopke su vrh !!! bas kakve i trebaju za gsi . daj sliku auta sa ovim stopama
svaka cast na ukusu !
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

quattro je napisao(la):
stopke su vrh !!! bas kakve i trebaju za gsi . daj sliku auta sa ovim stopama
svaka cast na ukusu !

Hvala brate bas su po mom ukusu nije mi zao ni malo ni novaca ni cekanja za jedan pogled na njih! :icon_smile: Evo i slikica kako su legle na odrađeno auto poslje udara!




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top