Kadett GSI 16V "C20LET"

Kadett GSI 16V "C20LET"

Član
Veceras uzeo i gumene odbojnike za amortizere, posto su moji ocigledno ili toliko istroseni ili ih uopste nema, posto se amortizer totalno sklopi kada predjem preko lezeceg policajca ili udarim u neku rupu.

 
Član
Danas stavio gumene odbojnike, auto je kao ladja, ma milina za voziti, niti sta lupa, niti zveci na rupama i ulubljenjima, nije fabrika luda kad ih ugradjuje :) Iskoristio sam priliku da zamenim jos jednu manzetnu na poluosovini koja je dotrajala i kompletnu rashladnu tecnost koju je naravno cinila samo voda i to verovatno iz cesme :)
 
Član
druze ubaci nam sliku,mene bas zanima kako izledaju ti 4300k. mislim da su mjera,ne treba pretjerivati,ali me cisto zanima kako stoje.;);)[/quote]
 
Član
Bice slike za vikend, a malopre me zvao majstor/drugar koji drzi gas servis, montirao novi snazniji isparivac i kaze, auto ide bolje jedno 20% nego na benzin :) :) :) Kako je moguce da ide bolje od onoga, na znam, ali videcu veceras kada ga preuzmem posle posla :)
 
Član
Probah sinoc GSI i stvarno ide kao nevreme :) Doduse, do 3000 obrtaja vuce slabije nego na benzin, ali preko toga, odnese jbt i bolje ide nego na benzin koliko sam mogao da provalim. Kako god, odusevljen sam kako auto ide na plin, sto se mene tice, na benzin nema potrebe da ga vracam ni kad treba da se potezem na semaforu :) Kako ce biti sa Phase 2 ne znam, ali za sada sam odusevljen.
 
Član
Jbg, zaboravih da ga uslikam, a danas sam prebacivao volane sa GSI-jeva, alatka koju mi je drugar dao je spas, skinuo sam volane za 5 minuta. Sad je u crvenom fabricki GSI volan, a u sivom ono prkno od 20cm u precniku :)
Cisto da najavim da je u decembru zakazano komplet farbanje, zamena rubova, podrubova, sajtni i podsajtni. Ima da bude k'o nov, a boja definitivno Sepang Bronze Metallic, ako nekoga interesuje, BMW boja kodna oznaka A32

 
Početnik
a kojom si alatkom skiado volan.? jer i u mene na Corsi je jebada skinuti volan..ja sam se patio i cekicem hlupao i sve ali nije htjelo dok ga brusilicom nisam zarezao i bacio..a sto se tice kadje,ma sta reci stroj ipak Opel je to nemoze nevaljati ...jos ova ubitacna boja,svaka cast na izboru..
 
Član
Ne znam koliko si ga platio ali mi dobro izgleda, super je.Samo svrati tablicu na gepek.Vidi kako onda stopke izgledaju ali mislim da ga i one kvare nazad.
 
Top