Kadett GSI 16V "C20LET"

Kadett GSI 16V "C20LET"

brate koja je cjena autica bila ako nije tajna , i imali kod vas tamo mozda jos takvih autica na stranim tablama ili nesto slicno da je jeftino sa 2.0 t motorom? a ova kombinacija je ubitacna ovo ide 14 sec ko iz pi*ke :)
 
Član
Hvala svima, a sto se tice izgleda, prebacivanja motora i slicno, sredicu crveni da bude bolji i lepsi od sivog, samo polako :)
 
Član
predobar kadjo,stvarno kad sam vidio motor,ufff. Mogu mislit kako ide. U unutrasnjosti i nemas nekog pretjeranog posla, vjerujem da ces prebacit podizace i retrovizore,mislim da ne smije biti toliko komplikovano. Na vanjskom dijelu ima neki prepravki,ali da ja ne pametujem vidim da si ti to sve naveo kao buduce radove,vjerujem da ce biti puno ljepsi kad se to sredi. Svaka cast na autu,neka je sa srecom,da te dugo sluzi;);)
 
Član
Predobar brate upala ti je kasika u med sto se ovog tice! Nemoguce je da si ga naso! Svaka cast i sretno s njim ako ti nije problem da nam malo detaljnije poslikas to! Pozz
 
Član
AAAAAAAAA drug sta da kazem vozio sam jednog kadetta s tim motorom i nemogu doci sebi kako auto leti ,samo da financije mi budu OK i LET ce i u mog kadilaka kad tad
 
Član
Danas sam ceo dan prebacivao enterijer, podizace, el.retrovizore, centralnu..., iskrivio sam se sav :), a tek pola posla je uradjeno :badteeth1:


 
Član
Kupio si pravi motor... posloži mehaniku kako treba, ebo estetiku, za njega nije bitna :D

Sve najbolje, da ispuniš planove koje si zamislio sa njim...
 
Top