kadett e GSI v6 - Komentari projekta

kadett e GSI v6 - Komentari projekta

BHT Ovisnik
RE: kadett e GSI finale str.9

svaka cast,extra kadilak,samo kakav je to sitan auspuh,mislim izlazne cijevi,samo to nesto malo vece:cool:
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

Extra drug samo zasto nije jos koji crni detalj isao mozda bi bilo i ljepse mada je iovako drama npr.crni krov ili crna ona tapeta na gepeku bar moje misljenje
 
RE: kadett e GSI finale str.9

ocajnicki mu fali na gepeku onaj crni dio :/ Sve u svemu bice on jos ljespsi nadam se,ovo je tek pocetak sredjivanja :D
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

renault_fan je napisao(la):
ocajnicki mu fali na gepeku onaj crni dio :/ Sve u svemu bice on jos ljespsi nadam se,ovo je tek pocetak sredjivanja :D


Slažem se u potpunosti, i auspuh brate, što jest jest, sitan je
:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

Super izgleda,što neko reče svi su skoro uništeni ili nađiđani,svaka čast :cool:
 
Legend
RE: kadett e GSI finale str.9

bas sam isto mislio,kako dodje u gsi/a crno na gepeku...to mozes odraditi crnom folijom kao i gsi origigi natpis,logo se lako nadje na netu a to bi mu bas perfekt sjelo
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

ma cekajte nije jos ni slopopljen , sve ce doc na svoje . sad tek tuning slijedi :)
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

evo jos neka slika radi reda :)
image0195.jpg

image0202d.jpg

image0203.jpg

image0206f.jpg

image0196b.jpg
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

dobro si ga sredio i stoji mu zuta boja samo tako, jos VR-ov lip i ima da gori
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

Opa odlicno je ispao svaka cast puno srece dalje i postaj slicice nemoj se stiditi! :D
 
Član
RE: kadett e GSI finale str.9

evo malo i unutra kako to sve izgleda :)

image0207oi.jpg


image0208v.jpg

image0209.jpg

image0210.jpg

image0211s.jpg

image0212b.jpg



volan , tapacirunzi i nebo crna alkantara , mozda sledeci mjesec uradim i sjedista crna koza - alkantara da ga upotpunim :)
 
Top