Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Početnik
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

inace nevolim opel al ovo je stvarno tip top,pogotovo motor i felge.svaka ti cast :cool:

jel mi mozes na pm objasnit postupak poliranja felgi ako nije bed? hvala
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

FilipMk2 je napisao(la):
inace nevolim opel al ovo je stvarno tip top,pogotovo motor i felge.svaka ti cast :cool:

jel mi mozes na pm objasnit postupak poliranja felgi ako nije bed? hvala

Hvala;)
Nisam ni ja ljubitelj VW-a ali volim vidjeti svaki lijepo složen auto:cool:
Napisat ću ti postupak poliranja tj šta te čeka...mogu ti samo napisati da se ne upuštaš u poliranje ako nisi dobrih živaca a volje treba imati u velikim količinama:icon_smile:
 
Legend
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

kod nas ljudi stvarno svasta vozikaju , milion nekakvih Kadett-a , ali ovo u tebe je nesto .... ne znam ljepseg nisam vidio , svaka cast ,sa ukusom uradjeno auto ;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Moje misljenje je malo previse plastike.Lijepsi mi je stock kadet,sa plicim branicima na ovakve felge,ali o ukusima se ne raspravlja.
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

GTI FAN je napisao(la):
Moje misljenje je malo previse plastike.Lijepsi mi je stock kadet,sa plicim branicima na ovakve felge,ali o ukusima se ne raspravlja.

:icon_question::icon_question::icon_question:...a gdje si ti vidio viška plastiku:icon_question:...ako su branici višak onda ne znam kakvo ti auto voziš ili si još mlad pa tek počinješ učiti;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

dohc24v je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Moje misljenje je malo previse plastike.Lijepsi mi je stock kadet,sa plicim branicima na ovakve felge,ali o ukusima se ne raspravlja.

:icon_question::icon_question::icon_question:...a gdje si ti vidio viška plastiku:icon_question:...ako su branici višak onda ne znam kakvo ti auto voziš ili si još mlad pa tek počinješ učiti;)
Hehe, ovo nisu orginalni kadetovi branici,volio sam i ja prije takva sr do poda stavljati na auto.Sada vozim golfa duju gti sa tankim tvornickim branicima i bez ijedne plastike viska na njemu.Auto je najljepsi stock ako znas sto to znaci sa dobrim felgama i to je to ali skuzit ces to kad malo odrastes pa ti to dosadi i postane ruzno:icon_smile:.PS Felge su ti za 10,to mi se svidja.
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

5 godina sam stariji od tebe tako da ti ova o odrastanju ne prolazi:lol: a Kadetta vozim već 12 godina i imao sam ga u stock izdanju pa sa nastavcima na stock branike pa repliku M3 pragova pa mi je sve to bilo plastičarenje.Ne znam šta ti podrazumjevaš pod plastičarenjem:icon_question:Meni osobno je Kadett ljepši sa branicima i pragovima od Astre GSi nego sa njegovim orginalnim a uz to su i kvalitetniji.Kad već daješ komentare i prijedloge drugima predstavi svoje auto da vidimo šta si ti napravio tj kakav je tvoj ukus:icon_smile:
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

:icon_smile: zar je tako tesko primiti male kritike,neznam mozda si stariji ali ovdje gubis kontrolu kao razmazeni balavac koji se nemoze pomiriti sa cinjenicom da bi meni bio ljiepsi kadet sa tvornickim branicima i bez tih pragova sa strane,tako uredno pofarban i na tim felgama,meni bi bio ljepsi i ti to nemozes promjeniti,a pobogu stavio si ga na net i sad ocekujes da mu se svi dive i klanjaju do poda.Svak ima svoj ukus;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Prihvaćam ja sve kritike ali tvoju ne mogu jer na autu STVARNO nema niti jedna plastika viška...ali opet,ti imaš svoju viziju a ja svoju...ne živciram se tako brzo kolega...inače sam smiren i imam živaca na pretek:icon_smile:
Volio bi vidjeti tvoj trud i ukus koji si uložio na svojoj Duji.Ne očekivam niti od koga da se klanja mome autu.Predstavi svoje auto ako aktivno sudjeluješ na ovom forumu ili samo voliš drugima dijeliti savjete kako bi mu auto bolje izgledalo:icon_question::icon_smile:[/size]
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

inace mi se ne svidjaju ovi kadeti s obzirom da je 90% truho krs:)

ali ovaj je fakat vrhhh, extra izgleda a motor prica za sebe..
osim pragova koji mi i nisu nesto, kadjo je bas lepo uredjen i usminkan;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

dohc24v je napisao(la):
Prihvaćam ja sve kritike ali tvoju ne mogu jer na autu STVARNO nema niti jedna plastika viška...ali opet,ti imaš svoju viziju a ja svoju...ne živciram se tako brzo kolega...inače sam smiren i imam živaca na pretek:icon_smile:
Volio bi vidjeti tvoj trud i ukus koji si uložio na svojoj Duji.Ne očekivam niti od koga da se klanja mome autu.Predstavi svoje auto ako aktivno sudjeluješ na ovom forumu ili samo voliš drugima dijeliti savjete kako bi mu auto bolje izgledalo:icon_question::icon_smile:[/size]
;) ej smiri se i duboko disi,nisam imao namjeru uvrijediti tvoj auto:icon_smile:,
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Ma sve je;)...nema potrebe za dubokim disanjem:icon_smile:
Da ne podnosim kritike nebi ni stavljao auto na forum...uvijek će nekome biti lijep a nekome neće jer savršenstvo ne postoji.Kad sam stavio prednji branik od Astre tražio sam i zadnji i našao ga u Srbiji i sve sam radio i upasavao a tako je bilo i sa pragovima....nisu nešto posebno ali se sad uklapaju sa branicima.Želio sam da ne budu kičavi nego elegantni i to sam i dobio.Kom se ne sviđa...šta ću mu ja...ja sam zadovoljan izgledom i to je najbitnije.Nisam slagao auto za druge nego za sebe:icon_smile:
 
Top