Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

cnic_gsi je napisao(la):
Jak i gotovo svaki update ti moram napisat i naravno divim ti se a ko bjelu boju nema nezna sta je boja! Brate po munji pozz nadam se da ce mo se sastat jednog dana pa srusiti pokoju veliki pozz :cool:
I jedna vjecna zagonetka zasto flasteri na zadnjim rubovima vjecna enigma!

Flasteri su bili fazon u Karlovcu na međunarodnom Opel Trefu:icon_smile:...a ima malo bubuljica pa sam spojio zaj*anciju sa stvarnošću....na proljeće se opet sve radi iz početka pošto nije odrađen kako bog zapovjeda prije dvije godine:icon_confused:...dobar meštar bio a još bolja lova koju sam mu dao...1700km....bogu plakat brate po munji.
Ma popit ćemo sigurno koju ako ništa u Mostaru na race-u;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Da skinem paučinu sa garaže:lol:
Upasani i ofarbani pragovi od Astre GSI.Ponovno rađeni bokovi jer je majstor sfušerio pripremu.Auto se kotrlja bez ikakvih kvarova (hvala bogu)
mim338.jpg
awowuu.jpg

Rastavljena kliješta,sve lijepo razrađeno i ofarbano
2epmqgl.jpg
1183kn7.jpg

Pragovi
zsx278.jpg
2mo6mg8.jpg
2wbueki.jpg
2ptc84z.jpg
delgg0.jpg

Očišćen je i motorni prostor od prašine i naprskan sa sprejom za plastike...
2mdnvgj.jpg
25z484i.jpg
sdp4q9.jpg
...i meni najdraži update su inlet bregaste od 3.0 MV6 motora koje sam tražio već odavno:icon_smile:
f9duoi.jpg
30icgmd.jpg
sdi7vd.jpg
24vtz83.jpg
 
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

OOOO...Di uzica bregaste?kad se to mijenja...dobro ide kadet samo ga isijas j*e boli ga noga moze stisnuti samo pola gasa:lol:.:lol::lol:.Sta reci auto je extra nalij corbe i:123:.Trebo si danas svratit doADME joj ja sam padao od smijeha on i mufta sarafaju :lol:
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Sex burazeru jos front lip i lodnica! ;) I dao bi ti prijedlog da pokusas upakovat retrovizore od astre f redizajn verzije one malo tanje, vjerujem da ce puno bolje stajati od ovih..
 
Legend
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

svaka cast, da imam kadriju, trudio bih se da ovako izgleda.. cista 5ica ;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

ErRoR je napisao(la):
Sex burazeru jos front lip i lodnica! ;) I dao bi ti prijedlog da pokusas upakovat retrovizore od astre f redizajn verzije one malo tanje, vjerujem da ce puno bolje stajati od ovih..

Prednji lip od Astre GSI (orginalni)
200e5u9.jpg
već dugo tražim ali bez uspjeha...ako neko zna neka javiiiiiiii a što se tiče retrovizora u opciju dolaze samo retrovizori od Mante
2lkd25z.jpg
160uccw.jpg


.nOKe je napisao(la):
svaka cast, da imam kadriju, trudio bih se da ovako izgleda.. cista 5ica ;)

Hvala kolega:icon_smile:;)

dzinn16v je napisao(la):
OOOO...Di uzica bregaste?kad se to mijenja...dobro ide kadet samo ga isijas j*e boli ga noga moze stisnuti samo pola gasa:lol:.:lol::lol:.Sta reci auto je extra nalij corbe i:123:.Trebo si danas svratit doADME joj ja sam padao od smijeha on i mufta sarafaju :lol:

Bregaste još nisam namontirao a zamjenio sam ih za svoje (naravno sa rezervnog motora)....trebale bi se staviti sljedeći tjedan ako se natjeram (došla mi drva pa su sad ona prioritet:lol:)...a išijas lagano prolazi i noga radi kako treba:icon_smile:
 
Top