Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

B.M - Floyd je napisao(la):
Sta te zajebalo pa si promasio trecom blokadu ? :lol: Fino ide Kadett,svaka cast :cool: Samo nemoj da ga slupas negdje,bilo bi steta :icon_smile:

krivina druze:icon_biggrin:

GreenDevil je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro on ide, pretpostavljam da je i put morak bio pa je zato navlacio 9,5
sek do 100 ;)

cekaj malo da se momak navikne, do juce je vozio 1.3 a sad je sjeo u azdahu :lol::cool:

zato sam i razvlacio ovoliko prvu brzinu ,,mislio da je 1.3:lol::lol:
nadam se da ce drugi klip bit bolji;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ima ti ta mjesta, nego uhvati kad okopni i osusi put dobar pravac pa snimi,
mora on bar oko 8.0 ici ako je motor dobar :cool:

valja druze to ponovo snimit;)

erol_brcak je napisao(la):
De mi reci gdje uze ovog Kadju, drug mi neki dan tvrdi da je to bivsi Kicin, iz Brckog, inace sam sa svojim bivsim dohc-om opro tog Kadju na 150kmh :D ako je to taj ;)

iskreno, sa ovog klipa, ne ide bas najbolje, ispada oko 9-9,5s, a nema sanse tako "sporo", prvu si katastrofa izvuko, al ajde, bice bolje, samo lagano :cool:

uzeo ga u maglaju..al neznam gdje je prije bio...inace ovog kadju je bivsi vlasnik dero inace omladinac i kaze mi da je imao kadjo oci da bi plakao koliko ga je cijedio,,inace mu generalka negine ove ili naredne godine abd;):icon_smile:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Snimano pumpom za biciklo!!
A uvjek mi je sexy bila ova tabla i ovaj taho.
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

:lol: pumpom za bicikloooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahaha ludjace
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

edo_benz je napisao(la):
:lol: pumpom za bicikloooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahaha ludjace

Ma ja to malo drugarski zna se da nisam nista zlonamjerno mislio
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Da nije ovaj samsung
Samsung-SF-650-Laser-Fax.jpg


:D:D:D
salu na stranu dzaba ti snimati ubrzanje kada vjerujem da je doivljaj voziti ga 1000x bolji i neopisiv UZIVAJ!
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Davor_ je napisao(la):
salu na stranu dzaba ti snimati ubrzanje kada vjerujem da je doivljaj voziti ga 1000x bolji i neopisiv UZIVAJ!

Nije 1000 puta ali bar 100 puta :icon_biggrin: je bolji osjecaj voziti kadju dohca nego sto djeluje na ovoj snimci.I sto se tice zvuka i osjecaja sile i ubrzanja ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

GTI FAN je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
salu na stranu dzaba ti snimati ubrzanje kada vjerujem da je doivljaj voziti ga 1000x bolji i neopisiv UZIVAJ!

Nije 1000 puta ali bar 100 puta :icon_biggrin: je bolji osjecaj voziti kadju dohca nego sto djeluje na ovoj snimci.I sto se tice zvuka i osjecaja sile i ubrzanja ;)

upravu si,,ali koliko je samo lakse ovog kadju voziti u odnosu na 1.3 neprocjenjivo samo presaltas i lagano po gasu ,,dok kod 1.3 moras ga dobro nabit 2-om ako ima kakve uzbrdice :123:;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
upravu si,,ali koliko je samo lakse ovog kadju voziti u odnosu na 1.3 neprocjenjivo samo presaltas i lagano po gasu ,,dok kod 1.3 moras ga dobro nabit 2-om ako ima kakve uzbrdice :123:;)


Ma dirnes gas i on samo skoci ;) nebitno u kojoj je brzini,je li uzbrdica ili ravnica.150 konjica na tonu je cudo ;)
 
Član
rubovi su osjeceni pod moranjem
krenuli ja i jos dva jarana z amostar imali nekog posla i jos 3 torbe u gepeku i pocele gume kacat i izvlacio rubove i izvlacio izvlacio i na kraju morao osjeci ali ni to nije pomoglo i morao sam uzeti jednu gumu 185 14-ku i rezervnu na drugu stranu i vratio se kuci i otac mi osijece,malo ofarbam do majstora da neide hrdja dalje:icon_biggrin::icon_biggrin:

pumpa me zeza izgleda ,,na vecim brziinama pocne ga tusit sve u svemu odose pare:lol: ali sva ta ulaganja se zaboorave kada se stisne papucica:icon_biggrin::icon_biggrin:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
danas sam malo osvjezio kadju sa zamjenom filtera i isao na dijagnostiku da vidim ima li kakvih gresaka,,,sto se tice struje nema nigdje greske,,ali majstor kaze da uvlaci zrak gdje netreba izmedju protokomera i one SFI kutije,,izlijepljeno je crijevo skroz ali nije kako treba uradjeno pa uvlaci..takodje pumpa provjerena dobro fercera;)
nudi mi tip iz hrvatske skoro novo to crijevo od SFI kutije do filtera za 50km pa sad neznam jel se isplati krpit ovo ili uzimati ovo za 50:icon_rolleyes:
 
Član
uzmi novo crijevo i rijesi se zaebancija kako treba ;)
dovedi ga u bezpreijkorno stanje i imas super autic, ja ga ne smatram kadetom (posto su mi to bezveze kola) nego gsi-om, a to je druga prica :cool:
 
shurda je napisao(la):
danas sam malo osvjezio kadju sa zamjenom filtera i isao na dijagnostiku da vidim ima li kakvih gresaka,,,sto se tice struje nema nigdje greske,,ali majstor kaze da uvlaci zrak gdje netreba izmedju protokomera i one SFI kutije,,izlijepljeno je crijevo skroz ali nije kako treba uradjeno pa uvlaci..takodje pumpa provjerena dobro fercera;)
nudi mi tip iz hrvatske skoro novo to crijevo od SFI kutije do filtera za 50km pa sad neznam jel se isplati krpit ovo ili uzimati ovo za 50:icon_rolleyes:

Vrijedi to crijevo i vise...uzmi u obzir da je staro 20 godina gdje ces ga naci da je uredno...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top