Kadet GSI 2.0 16V - sta, kako?

Kadet GSI 2.0 16V - sta, kako?

Uf ovaj crveni iz Tuzle Civic bas gori, ne znam sta je ceprko pa stavljo karbase, al evo sad citam da daje i dual point ubrizgavanje koje dolazi fabricki na tom 1.5. Ne znam kako ide sa tim duplim karburatorima, al na ovaj motor se moze privrnut multi point ubrizgavanje i usisna od 1.6 (100ak km) sa novim ecu-om, skines katalizator i to onda ide pravo fino : )

...mislim dok ne skupis lovu za dohc :)
 
Oggy je napisao(la):
registracija ne vazi? dovoljno, hvala ti, nista onda od dogovora...

kod mene je bilo bobar osiguranje kod bore dok je bila u RS-u i samo sam je preveo ovamo i evo me nista ne fali ali mislim da samo vazi za bobara...ili jer neskovic....
 
Član
Prodaj onda neko od ta tri druga :D mazdu ostavi ;)

Meni to vala samo stvar ukusa honda crx il kadett gsi dobro je obadvoje;)
Ja bi opet radije civic neki CRX mi je bas zastario :icon_rolleyes:

Provozaj od koga GSI 16V pa vidi odgovaral ti ;)

A ev ovaj sto je kod mene bio, u Brcko je dol negdje otiso ne vjerujem da je na otpadu garant se voza :lol: 91. god 86kw


Uploaded with ImageShack.us
 
hmm, ovaj kadjo mi nije vala poznat nesto, koliko vidi hard top je, nije cabrio, da je cabrio mislio bi na jedng koji je sad na nasim tablama, zakucan dooo poda i cura ga voza, zapravo zena,
 
Član
Ko ce znat mozda je i otiso u dijelove :icon_rolleyes::D

A tog kabria sam vidjo mocno izgleda,ima ondje neki majtor Mile radi neke dijelove za masine pa tu navraco i u toj ulici taj kadet kabrio

al ajd :icon_exclaim: da ne kvarimo cojku temu ;)
 
Legend
http://www.pik.ba/artikal/506598/auto-honda-civic-1-6-16w/
imas i ovu hondu, gledao sam je nedavno, ako bi spustio malo cijenu, mislim da bi se isplatilo je kupit

1.6 16v isti motor kao ta iz brckog..
 
Početnik
tu sam vec gledao, .nOke, al zakomplikovo lik nesta oko registracije i kazni, sta li...
 
Legend
nista onda, batali odma :)

mislim da je ova iz brckog pun pogodak..

sretno druze kako god, ali je ja vec vidim kod tebe :)
 
Top