Kadet - dal moguce da je toliko preso ???

Kadet - dal moguce da je toliko preso ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Malocas se vracam sa neke zurke, i svracam kod druga da vidim vektru sto je kupio njegov otac..... lepa vektra, 1.6, malo slaba, al je OK.... Tu pored vidim i kadeta, lepo ocuvan, ko nov, ja zapitam druga koje godiste, kaze neam pojma, star ko biblija, preso preko milion km.... Ja nemogoh da poverujem, ajd bas otvorimo da vidimo sta sat kaze...Pogledam ja kad ono :icon_eek::icon_eek::lol: 1.100.xxx Nisam mogo da se nacudim, a auto kao da je nov, cak i gume nove, unutra ko apoteka, da se ne poveruje.... Pa me zanima sta vi mislite, dal je moguce da se to toliko predje a da tako dobro izgleda, ili je neka greska u pitanju ??? Ja evo ni sad nemogu da se nacudim :icon_eek:
 
nemoguce nema opel toke cifre na satu to sto si napisao 1.100.xxx ne vjerujem da ima opel moglo je biti samo 100.xxx
nego da ti nisi sta popio na toj zurci ;)
 
Član
moguce da je presao, al neznam ni ja gdje moze pisati toliki broj i kako ste skontali da je toliko presao???...zar nije 6 cifara na brojacu???
...a gledao sam nekad davno sto je lik sa SAAB-om presao milion kilometara pa fabrika od njega otkupila auto i stavila ga u muzej:cool:
 
Pa nije to kamion da pokazuje 7 cifara:icon_question:...Maximalno da taj pokazuje 6 cifara a prije ce biti 5 broji do 99 999 pa obrne na 0 ...
 
Član
moj drug sa golfom 3 presao preko milion i kaze kad je doslo do 999 999 opet se sve vratilo na nulu i ispocetka ( momak radi sa tim autom, prevozi itd.)
 
N

nenad

Kadet kod mog starog je preso preko 450.000, mi smo ga kupili 96' sa navodnih 67.000 (jer obrce na 99.999 pa nikad nemozes znati kolko je ustvari) i odtad je nabio jos oko 390.000, a auto je jos u odlicnom stanju.
 
Član
heh, ma nema sanse... to je kadet... njihovi motori ne prelaze toliko... dobri su dok rade ali toliko da predju jako tesko. Drugo, kao sto je vec neko napisao, nema toliko brojki na pokazivacu predjene kilometraze. Verovatno si nesto pomesao ili lose procitao. Stari OHC motori vec preko 200.000km pocnu da zezaju, mesaju ulje i vodu.. to se da sanirati, ali odrzavati ga do nekih rekordnih kilometraza...:icon_question: sumnjam....
Taksiste sa tolikom kilometrazom voze Mercedes i VW...
 
BHT Ovisnik
u nas je jetta presla preko 750 000 i dalje motor je ocuvani nego u pla njih,1.6 dizlo i dalje na autoputu 160 moze:cool: pa ako netko tako cuva auto zasto ne bi mogao i taj,samo neznam da ima preko 6 znamenki na satu:icon_biggrin:
 
Član
normala je napisao(la):
moj drug sa golfom 3 presao preko milion i kaze kad je doslo do 999 999 opet se sve vratilo na nulu i ispocetka ( momak radi sa tim autom, prevozi itd.)

i neko ce kupit tog golfa,za par godina,sa 200.000,fabrickih:lol::lol::lol::lol:

btw,ako se auto odrzava,tipa redovnog servisiranja,pazljive voznje,redovnog ciscenja i slicno,moze preci puno vise od 400-500 hiljada na kojih vecina auta kod nas crkava il je zrelo za trecu generaku:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top