ka glava zeza sta da radm

ka glava zeza sta da radm

To ti je sigurno mjenjac od dizela. I sto kaze dzinn kompresija je upitna. Necu da pametujem posto ne znam puno o tome ali ti lagano raskopaj taj motor i kupuj blok, mjenjac i ostalo od 16v i slozi sebi normalan motor pa ces moc 240 ici. :123: :123: :123:
 
Član
ma jok nista pipat nek stoji ovako kako stoji :) imam ja 16-ku :D ovo nek stoji za sad ovako kako jest neam se para sad nista a trebam crvenog farbat dzinn jes pogledo vieo sta mislio ovako pd prilike kolko ti dodje ta glava :icon_question: jel imas sve uz nju bregastu ventile ili je solo ?
 
bogzagti je napisao(la):
ma jok nista pipat nek stoji ovako kako stoji :) imam ja 16-ku :D ovo nek stoji za sad ovako kako jest neam se para sad nista a trebam crvenog farbat dzinn jes pogledo vieo sta mislio ovako pd prilike kolko ti dodje ta glava :icon_question: jel imas sve uz nju bregastu ventile ili je solo ?

Kompletna glava,ventili,podizaci,poklopac ventila,sarafi glave,dihtung poklopca,bregaste...znaci sve komplet...promjenute gumice ventila i poravnata...znaci samo je treba zasarafit i gas...150km:123:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
ma jok nista pipat nek stoji ovako kako stoji :) imam ja 16-ku :D ovo nek stoji za sad ovako kako jest neam se para sad nista a trebam crvenog farbat dzinn jes pogledo vieo sta mislio ovako pd prilike kolko ti dodje ta glava :icon_question: jel imas sve uz nju bregastu ventile ili je solo ?

Kompletna glava,ventili,podizaci,poklopac ventila,sarafi glave,dihtung poklopca,bregaste...znaci sve komplet...promjenute gumice ventila i poravnata...znaci samo je treba zasarafit i gas...150km:123:

aha ok to cu ja najvjerovatnije uzet za crvenog nek stoji dok sperim para :D
 
bogzagti je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
ma jok nista pipat nek stoji ovako kako stoji :) imam ja 16-ku :D ovo nek stoji za sad ovako kako jest neam se para sad nista a trebam crvenog farbat dzinn jes pogledo vieo sta mislio ovako pd prilike kolko ti dodje ta glava :icon_question: jel imas sve uz nju bregastu ventile ili je solo ?

Kompletna glava,ventili,podizaci,poklopac ventila,sarafi glave,dihtung poklopca,bregaste...znaci sve komplet...promjenute gumice ventila i poravnata...znaci samo je treba zasarafit i gas...150km:123:

aha ok to cu ja najvjerovatnije uzet za crvenog nek stoji dok sperim para :D

imam ja dvcije viskau kuci...kad zatreba javi;)
 
Top