K: Stilo JTD djelovi

K: Stilo JTD djelovi

RaP

Član
Ako neko zna gdje bi mogao nabaviti hladnjak i hladnjak klime , vezni lim kao i kuciste ventilatora za Stila 2002 god nek sibne PM.
 
Član
druze ja sam prije par dana trazio za jednog druga dijelove,nema skoro nigdje,i kod njega je JTD, hladnjaci novi su tu 200 i 290km, zadnjih krajeva ima koliko hoces,ali prednjih tesko,bar mi nismo nasli,isli smo do banja luke,pregledano oko Viteza i Travnika takodje,niko nista nije mogao naci
 
Član
Polovno da valja nećeš naći, traži novo i najjeftinije. Ovo ti pričam iz ličnog iskustva, nije isti auto, ali to ti je isto. Ovo prvo strada prilikom udesa i tako ti je kako ti je.:icon_sad:
 

RaP

Član
OggyBoy je napisao(la):
Polovno da valja nećeš naći, traži novo i najjeftinije. Ovo ti pričam iz ličnog iskustva, nije isti auto, ali to ti je isto. Ovo prvo strada prilikom udesa i tako ti je kako ti je.:icon_sad:

Ma jasta zadnjih krajeva ima koliko hoces ,i ja sam iz Travnika pa sam pregledao sve u okolici i sire, gdje barem ima novo uzet pojeftino. Svaka informacija zlatna vrijedna :)
 
Član
Jesil ti slucajno Ermin iz Travnika,taj nick Rap me podsjeca na Raptora iz Travnika,tj Ermina Ascica:icon_biggrin:
 

RaP

Član
ArminM je napisao(la):
Jesil ti slucajno Ermin iz Travnika,taj nick Rap me podsjeca na Raptora iz Travnika,tj Ermina Ascica:icon_biggrin:

Jasta taj sam a ti me neodoljivo podsjecas na "mjeestatina" i kao sto rece jedan assistent mapetovci :)
 
Član
RaP je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jesil ti slucajno Ermin iz Travnika,taj nick Rap me podsjeca na Raptora iz Travnika,tj Ermina Ascica:icon_biggrin:

Jasta taj sam a ti me neodoljivo podsjecas na "mjeestatina" i kao sto rece jedan assistent mapetovci :)

pa djesi jbt,joj tvoj me buraz peglo oko tih dijelova,i jednom mom drugu su trebali,i sad mu trebaju,nema skoro nista,rijetko pravo,kao sto sam vec pisao zadnjih krajeva ima kolko oces,ali prednjih ne. Drago mi je sto si na forumu,trebao bi malo cesce da dolazis:icon_smile:
 
Top