K: Spucknapf volan

K: Spucknapf volan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupujem ovaj volan, ne zanimaju me nekompletni i oguljeni volani
molim preprodavace i slicne da zaobidju ovaj oglas, posto ne zelim da dajem astronomske cifre za volan koji vrijedi 30 KM
Afbeelding068.jpg
 
Član
samo sam cekao kad ce neko da okaci link oglasa mog volana
posto se pravite pametni, da vam kazem, prije 2 god sam pljunuo za taj isti volan 100 KM, i zamijenio sam ga za el. retrovizore, ako vam je lakse
i ja samo kazem da on realno vrijedi 30, znam ih nekoliko dobrih koji su otisli za te pare, a to sto meni ljudi traze za njega po 170 KM je druga prica
 
Član
samo sam cekao kad ce neko da okaci link oglasa mog volana
posto se pravite pametni, da vam kazem, prije 2 god sam pljunuo za taj isti volan 100 KM, i zamijenio sam ga za el. retrovizore, ako vam je lakse
i ja samo kazem da on realno vrijedi 30, znam ih nekoliko dobrih koji su otisli za te pare, a to sto meni ljudi traze za njega po 170 KM je druga prica

Pa ne pita te niko sta je realno ti mozes napisati kupujem volan za 30km i cekati....druga je stvar kad nadjes kod nekog sto nema pojma pa uzmes za te pare...Po meni taj volan ne vrijedi ni 5km jer je ruzan do bola ko iz fapa kakvog...

Ti hoces da ga uzmes za 30 da bi ga preprodao i bio dobar. Kome treba da stoji u autu dat ce 100km i cao ...
 
Član
ko kaze da ga kupujem za 30 KM ? bujrum ko je normala nek' ponudi pa cemo dogovoriti cifru...
naci cu ga nije mi zurba nikakva, al da dam opet 100 KM, to necu
 
Član
Mozda ja imam ovaj volan, ali mislim da nema ono ma sredini sirenu, morao bi to dobro potraziti,
 
Član
Carbon nije preprodavac, uzima volan za svoj projekat...
A vala volan i ne vrijedi vise od 30 KM, drugo je sto su ljudi nabili cijene takvim stvarima sto su kao 'rare'...
 
Član
strpljenje na prvom mjestu, hvala na ponudi, ali treba da pazarim jedan volan koji kosta tih famoznih 30 KM ;)
 
Član
nadjen volan, ovom prilikom hvala mom drugu Almedinu koji mi ga je nasao :)
volan je raritet po stanju koje je novo (sve 4 originalne oprugice citave, nema packe) a jos veci raritet jer je smedje boje i isao je samo u Scirocco 1 GTI
i za ove koji zele sve da znaju platio sam ga 50 KM i dao sam svoj stari drveni volan sa polomljenom sirenom
strpite se, jos puno stvari stize kod mene uskoro ;)

lock :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top