K: regulator ventilatora za puhanje u kabini Audi 200

K: regulator ventilatora za puhanje u kabini Audi 200

Član
Oglas je iz usluge.
Prijetelj kupuje gore navedeni regulator za Audi-a 200. Isti se ugradjivao u ovaj model Audi-a ali u modele koji je imao klimu i to od 85-e do 90-e godine.

To je u stvari jedan chip velicine kutije cigara,nalazi se ispred suvozaca izmedju sajbe i motora u duplji ispod zastitne plastike,drze ga tri mala vijka,na sebe gledajuci odozgo s top-a ima 6 -kontaktni lezaj...
kad se izvadi i odkopca sa kablova kojih ima 4 ili 5 na njemu pise 16061602 delco japan a ispod tih slova pise STK6994J

Ima isti ovakav zamjenski ali na njemu najcesce pise VAG 443820523 BOSCH
ALI AKO PISE VAG 443820523 B EH TAJ NE ODGOVARA!!!
znaci sa slovom B ne odgovara!

Evo i slike o cemu se radi:
diozaavdiju.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 

rs6

Član
http://www.pik.ba/profil/nasirHg/


kontaktiraj ovog momka na piku ima dosta dijelova za dosta vrsta audija, kupovo sam kod njega pojedine stvari ... reci da ti je enes rek'o za njega ( mozda dobijes kakvog popsuta ) :D
 
Član
Hvala druze. Javit cu prijatelju pa nek se cuje s njim oko ovoga, ipak sam ja samo copy /paste njegovu poruku ovdje na forum ;)
 

rs6

Član
ervin_86 je napisao(la):
Hvala druze. Javit cu prijatelju pa nek se cuje s njim oko ovoga, ipak sam ja samo copy /paste njegovu poruku ovdje na forum ;)

nije frka nikakva, uglavnom lik je 100000 % povjerljiv mogu ti garantovat za njega... eto ima i broj telefona tamo pa nek se dogovaraju ...
 
Top