K&N filter

K&N filter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hahahah znao sam da nemas pojma koliko se krece cijena K&N filtera, samo cekam da ti muha napise, da vidim komentar ahahhaah

i nemoj sad ici na google da otkrijes :)
 
Član
Na mom Hyundai-u jedino se zvuk motora poboljsao (mada je i ranije imao extra zvuk) ali sad bas fantasticno zvuci,nezz za snagu nisam nesto primjetila mozda vrlooo malo a u pitanju je gljiva!
 
Član
Ma znam kako se krecu cijene trazio sma vec po netu ;) nego foliram se malo znas kako kazu "pare nisu problem para nema" , imal sta od onih sportfiltera sto nudi FK Automotive?

P.S: upravo mi je stigao zadnji lonac :D koji ce danas jos biti montiran pa ce biti slika mozda i video snimak da vidimo kako zvuci ;)

 
Član
Ma panel je zakon samo ako imaš šuške no sikiriki a provjeri jeli ti maf senzor kao u mene jer ako jeste nedobijas nista s gljivom osim sto ti auto trza neide itd... znaci raspitaj se jeli ti u protokomjeru maf ili neki drugi senzor! Nice lonac vidio sam prodaje se jeli od bokii ????
 
Član
Da da to je taj lonac ;) pa cu poslije posla najvjerovanije na montiranje ;) opticki mi djeluje i vise nego dobro vidjet cemo kako zvuci :D
 
Član
jeste ,od mene je uzeo lonac :cool: ,a za k&n panel filter , nezz , ja sam ga stavio ,i dobio sam malo ljepši zvuk , tj . fijukanje ono gotivno , ko turbina :icon_biggrin: ,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top