K: laptop do 300km

K: laptop do 300km

BHT Ovisnik
Kupujem laptop ispravan solidan,da je dobro ocuvan do 300km, treba mi susjedi,nasao sam ih nekoliko na piku,al prvo da vidim da li ce ovdje netko nesto ponuditi,jer radije cu dati novce nekome s foruma. Hvala
 
http://www.pik.ba/profil/cickone/

eto ti kod koga ces trazit sebi laptop ;)
lik je prva liga i nije šalabajzer poslovo sam s istim i samo da napomenem nemoj da te bune cijene jer lik sto okaci to i proda jer je jeftiniji 50-100KM od ostalih i roba bude kod njega max 3 dana na profilu ;)
 
Član
Paše li joj asus mini

asus-eee-pc-1001ha.jpg


nisam objavio oglas, i ne prodajem laptop al eto kad viđe temu,
inače laptop ja koristim , bez greške radi, 1 sam vlasnik , nikad otvaran nije , dobio ga iz iraka
bijela je boja, baterija do 4-5 sati surfanja sa minimalnim osvjetljenjem , 2 filma mozes pogledat s jednim punjenjem baterije, ima integrisanu kameru , citač kartica .
HD je ja mislim 250 gb al moram to provjerit, nesto sam mu zaboravio specifikacije

pa ako si zainteresovan mozes dobit preko PP slike i detaljne informacije , zadnja bi bila 280
 
Član
Ima i kod mene dell ako nisi nista rijesio. Moze ici na 250km kesa. Dell latitude D820, 1.8Dual Core, 4Gb ram. 120Disk, 256 grafika. Orginalna torba i punjac, stanje bez greske.
 
Top