K: GPS lokator

K: GPS lokator

Član
Nakon procitane teme ukradena roba,da vidim jel zna neko gdje bi se mogao kupiti neki gps lokator,koji bih mogao ugraditi na auto i koliko kosta...jbg,ne bih htio da se nadjem tamo..auto mi ima Lavlju kandzu,sigurnosni prekidac,ali lopov je lopov,nikad se ne zna...
 
na piku imas firmi nude tu uslugu....

jeftinija varijanta koliko toliko je skriveni mob u autu sa karticom na pretplatu, koliko sam upucen mogu ti locirati iz bht gdje je telefon, nazoves kazes zagubio i daju ti tacnu lokaciju, ako je upaljen i ima mreze.....
 
Član
zen3dom je napisao(la):
na piku imas firmi nude tu uslugu....

jeftinija varijanta koliko toliko je skriveni mob u autu sa karticom na pretplatu, koliko sam upucen mogu ti locirati iz bht gdje je telefon, nazoves kazes zagubio i daju ti tacnu lokaciju, ako je upaljen i ima mreze.....

ma evo procitao sam na piku oglase,zovem sutra da se malo bolje informisem,jbg poskupo jeste,ali isplati se,ne bih volio kontati o tome kad mi dignu auto,ha ja...hvala na informaciji puno drug...pozdrav
 
Član
zen3dom je napisao(la):
na piku imas firmi nude tu uslugu....

jeftinija varijanta koliko toliko je skriveni mob u autu sa karticom na pretplatu, koliko sam upucen mogu ti locirati iz bht gdje je telefon, nazoves kazes zagubio i daju ti tacnu lokaciju, ako je upaljen i ima mreze.....

aha kako da ne samo nazoves telekom i oni ti kaz gdje je mob :lol::lol::lol:
ako si direktor telekoma;)
svaki noviji tel koji ima GPS se moze locirat i ugasen i upaljen... samo da se naguzis u telekomu ti to nebi uradili...
:icon_exclaim:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
na piku imas firmi nude tu uslugu....

jeftinija varijanta koliko toliko je skriveni mob u autu sa karticom na pretplatu, koliko sam upucen mogu ti locirati iz bht gdje je telefon, nazoves kazes zagubio i daju ti tacnu lokaciju, ako je upaljen i ima mreze.....

aha kako da ne samo nazoves telekom i oni ti kaz gdje je mob :lol::lol::lol:
ako si direktor telekoma;)
svaki noviji tel koji ima GPS se moze locirat i ugasen i upaljen... samo da se naguzis u telekomu ti to nebi uradili...
:icon_exclaim:
ma to jeste,u normalnoj drzavi bi ljudima bilo drago da mogu kome pomoci,ali u nasoj te nece ni da gledaju ako nemas par stoja za potplatit...ljudi da ne idemo u offtopic,nasao sam otprilike sto sam trazio i uzet cu onu skuplju varijantu,sa blokadom dovoda goriva i struje,tako da hvala svima na pomoci a moderator moze lock ovu temu...pozzzz
 
Top