K: filtere za hummer h2

K: filtere za hummer h2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pomazite drugari trebaju mi filter ulja i filter mjenjaca za H2 2003. ako znate gdje ima u bih bio bi zahvalan da se ne narucuje iz vana. filter ulja malen ko u juga al ima zeznut neki navoj i korak pise 13 16 16 unutarnja rupa navoja 19.5 , a filter mjenjaca je ovakav[attachment=36013]
 

Prilozi

  • filter hummer.jpg
    filter hummer.jpg
    18,3 KB · Pregleda: 26
Član
neznam odakle si , al bilo je dosta dijelova za H1 i H2 u barama gdje frajer radi samo đipove, iza ledja starog mercedesovog servisa
 
Član
pa ima onaj servis za americka vozila u sarajevu... mislim da su prodavali i hummere i corvette i takva americka auta... probat cu proguglat pa ako naletim javim ti al i ti se raspitaj...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
pa ima onaj servis za americka vozila u sarajevu... mislim da su prodavali i hummere i corvette i takva americka auta... probat cu proguglat pa ako naletim javim ti al i ti se raspitaj...
iz prijedora sam al ako skontate kakav broj il nesto bio bih vam veoma zahvalan da to nadjem.
 
Član
imas auto kuću , koja se zove panta rhei , ovdje u sarajevu nemam broja al prodaju cadillaca, hummera i bombardier jet
 
Član
imas u beogradu je nesto bilo,a ja sam prijatelju donosio filtere iz beca,a ima i u sloveniji najblizi ovlasteni servis valjda,ima sad vjerovatno i u zagrebu.
paše filter ulja od nekog drugog auta,al nipošto nemoj stalvjati jer explodira,prevelik pritisak valjda
 
Član
posto radim sa autodjelovima nisam nasao nijedan filter istog navoja i koraka. apise na filteru da ima duplo ciscenje ,a posto je egzotican auto nebi se bas igrao sa tim
 
Član
Ovako,što se tiče filtera ulja,imaju dvije vrste,do 12/06 i od 01/07.Ne znam u čemu je razlika jer su dimenzije iste,visina 95mm,vanjski promjer 76mm.
Originalni hummerov broj za ovaj do 2007 je 88984215.
Inače,da ti olakšam potragu,evo firma koje ga rade.
Japanparts
Ashika
K&N filters
Nlue Print
Pika US parts
Sretno...
 
Legend
Jel mogu dobit podatke o vozilu i rjesicu ti ja filtere. Treba mi godina, model, kubikaza i snaga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top