K: Dijelove za Golf 2

K: Dijelove za Golf 2

Član
e ovako, kupio bih neke dijelove za Golfa 2:

- vratanca rezervoara, pozeljno je da su u LY3D Tornadorot, ali to je manje bitno, bitno je da su ispravna, posto moja tarlahaju kako hoce :icon_biggrin:

imgp3588u.jpg

imgp3589f.jpg


- zadnji znak VW, od novije tipe, sa gumom i svim iglicama i zabicama, hrom

imgp2359i.jpg

imgp2360e.jpg


- zadnji znak Golf, od starije tipe, sa kockastim slovima, hrom izgled, ne bijeli

vwgolfgen219e19831992sp.jpg


- bocne znakove sa grbom Wolfsburga, hrom izgled, ne bijeli

wob.png


- vozacevo sjediste tj lijevo, sa Golfa sa 3 vrata, od starije tipe, smedjo/zuta kombinacija, znaci ovakav dezen, u sto boljem stanju :icon_biggrin:

photo0843z.jpg

photo0845h.jpg


- zute tapacirunge za Golfa dvicu sa 3 vrata, po mogucnosti bez rupa za podesavanje retrovizora, u extra stanju

photo0857k.jpg

photo0848m.jpg

photo0849w.jpg

photo0855j.jpg


- smedju policu na gepeku, u extra stanju

- 4 zabice koje drze zadnju plastiku gepeka

photo0869g.jpg


- smedje plastike sto dodju sa strana police, u extra stanju

photo0850t.jpg

photo0851v.jpg


- spere sto dodju sa strane u gepeku, u extra stanju

imgp3580fk.jpg


- plastika i guma rucice mjenjaca, u extra stanju

photo0838.jpg


- plastiku slivnika, starija tipa, i ona plastika sto dodje desno od nje, u extra stanju

s16cw4zl29u5i36hk8n.jpg

imgp4459o.jpg


- toolkit za Golfa - Hazetov kljuc, sarafciger, i plastika dizalice

fotografija0241.jpg

fotografija0001l.jpg


- prednje Hella farove, ispravne

5707728orig.jpg


- prednje Hella zmigavce, ispravne

file5244.jpg


- zadnju Hella hekblendu, boja nebitna, u sto boljem stanju :icon_biggrin:

23sep10116.jpg

kgrhqfh0e8j1v4iyzbpgmdh.jpg


- VDO kontrolu ventilacije

ventilacija.jpg


samo Sarajevo posto ja nisam u mogucnosti da se drkam sa postom i uplatnicama :icon_biggrin:

u obzir dolaze samo originalni Volkswagen dijelovi ;)
 
sto se tice ovih tapacirunga i sjedista zelim ti puuno srece u potraznji jer je to prijatelju moj vec izumrlo a da je i extra stanju ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
sto se tice ovih tapacirunga i sjedista zelim ti puuno srece u potraznji jer je to prijatelju moj vec izumrlo a da je i extra stanju ;)

hvala, znam, jos se nadju sivi tapacirunzi, ali smedji tesko :icon_cry: ali vidio sam prije koji mjesec neko ja mislim iz Hercegovine je prebacivao tablu i motor iz trice u dvicu sa savrsenim smedjim sjedistima ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
rodica u svom golfu ima sve ovo sto trazis, cak i smedju tablu ali ne prodaje :/

imam ja ove smedje plasite sto drze policu zadnje ekstra stanje pojasevi uz njih i zvucnici orginalni u njima imam imam zadnje samo tapacirunge smedje pernje prodo imam ovu plasitu sto trazis sto bude naprijed sa slijeve strane odlicna imam poklopac rezervara u odlicnom stanju cak mislim da imam i ovde znakove nazad golf sto trazis od starije tipe pa tako i na masci kromiran znak ispravan imam dosta toga imam stranca kuci golfa 85 god smedji tepeih komplet ovaj set od dizalice al jbg nuisam u sarajevu cak mislim da imam i ove u gepeku kao nove ove bocne kao tapacirunge :icon_smile:
 
imam ti ja druže dizalicu sa ključem i šarafcigerom i imam ove žabice za gepek,a ove špere u gepeku što ne skineš ovu plastičnu foliju i kupiš komad eko kože i fino zalijepiš neostik ljepilom jer teško da ćeš naći a da nije odljepljena.ja sam u zenici i ako slučajno budeš dolazio u nedelju(15.7) na susret ze tuning možemo se dogovoriti za dijelove.moj broj mob je 061-411-670 mirso
 
Administrator
ja mislim da jos nije osvnovnu zavrsio, tako da predpostavljam da iz svog dvorista nigdje ne ide, pa zato trazi da je u sarajevu:lol:
 
Član
nije moguce da niko nema :icon_question:

potrebno jos:

- 2x slijepa prekidaca i ova lampica za rucnu, al' da ima onaj dzek nazad sa sijalicom ;)

photo0919.jpg

By carbonrajvosa at 2012-07-16
 
Top