K auto do 7000 -8000 KM

K auto do 7000 -8000 KM

Član
edoze je napisao(la):
ja jucer kupio astru,2000 godiste 1,7dti,skoro svu opremu ima za 7600KM...doduse,covjeku zapelo,pa je dao jeftinije,al mogu se naci do 8000-8500 poprilicno opremljene...55kW motor,vozas se za cenera dok ti se ne zanesvjesti :lol: sala,fin motorcic,onako lijen iz nizih obrtaja,al po fabrickim podacima uzme 6,2 litra gradske,otvorene 4,1...od tog golfa je udobnija,nemas pojma koliko...

ja imam istu i isto ovom covjeku sam govorio da uzme astru doduse 2.0 ili 2.2 dti,
a sto se astre tice ja pricam ljudima a ljudi mi nevjeruju :D ekonomicna totalno
 
Član
ne znam tacno ne pratim to...
znam da sam zadnja dva mjeseca presao oko 2000...e sad mislim da ne predjem vise od 12k godisnje ;)
 
Član
ojjj sunce ti kalajsano dje mi nesta post iz 'koliko prelazite km godisnje' :lol:
jesam se sjebo...

sturio sam se listajuci tamo a znam da sam napisao, a opet kontam da nemam mozda halucinacije ili nesto tako....kad wernes kaze nesta ofo ono na msn reko koji mu je k..

drago mi je da sam vas nasmijao kao i sebe samog evo sad cu copy paste tamo, ovdje cu ostaviti da se nasmiju ostali koji nisu otvarali temu jos ;)

dobio sam raskivanje od smijeha na vlastiti post :lol:
p.s. hvala na pohvalama ;)
:icon_exclaim:
 

MTR

Član
Gtr_R35 je napisao(la):
88 postova da se auto kupi ? :icon_confused:

pa sta si konto' nije ovo Amerika brate , ja za dvicu dobio 20 metara drva , da naglasim ispilana , iscjepana i slozena :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
moja topla preporuka citroen xsara pokazale su se dobro a sluzit ce ti svakoj svrsi a i povrh sve jel to francuz mora biti udobno
 
Administrator
AnDel je napisao(la):
ne znam tacno ne pratim to...
znam da sam zadnja dva mjeseca presao oko 2000...e sad mislim da ne predjem vise od 12k godisnje ;)

:lol::lol::lol::lol:eek:j al me nasmija.... imas + za ovo sto si mi popravio dan:lol::lol:;)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/575143/alfa-1-9jtd-156/#sta=slike
sad kakvo je održavanje
ili http://www.bhtuning.com/seat-ibiza-t-40713.html
 
Član
Pežo 406! Da sam imao keša onoliko koliko me mazda koštala u zamjeni uzeo bih samo to auto, ljepšu i gotivniju limuzinu za te pare nećeš naći
 
Top