K: ABF Hitno

K: ABF Hitno

Kupujem 2.0 16v ABF motor iz golfa 3 a moze i golf 3 stranac hitnoo je
takodje moze i 1.8 turbo motor iz cetvorke. naravno oba motora trazim sa mjenjacom i instalacijama...
 
imas kod billija 1200KM
kompletan..sa dosta stvari..po meni jako isplativa varijanta..(jer i sam motor ce te doc ok 700-800KM)
http://www.pik.ba/artikal/7181982/golf-3-gti-16v-abf-150-konja-stranac/
 
Član
To ti je najbolja varijanta, ako ti trebaju samo motor menjac i instalacija, na ostalim delovima vadis lovu i ostaje ti motor za dz. Plus svaki deo koji je bolji nego tvoj(ako isto imas trojku) zamenis.
 
cinimi se da je Cobra alarm u njemu i to ti je 300KM minimalno + klima itd. itd. ;)
meni da treba nebih ni razmisljao
 
cuo sam se sa bilijem na fb.. ali me zeza prevoz do sokoca to nzm kako bi stranca dovezao do kuce. a motor bi isao u golfa 2 :)
 
BHT Ovisnik
nabaci tablice bilo kakve i prati onog s kim pođes po auto, ja sam volva doveo u Mostar,bio gore iznad Bijeljine jos 30km, nabacio tablice i prati starog sve vrijeme, ukupno oko 350km bez papira i ista;)
cak zaboravio pa i do grada isao par puta od kuce s njim dok ga nisam raskupusao :D
 
CoL3 je napisao(la):
nabaci tablice bilo kakve i prati onog s kim pođes po auto, ja sam volva doveo u Mostar,bio gore iznad Bijeljine jos 30km, nabacio tablice i prati starog sve vrijeme, ukupno oko 350km bez papira i ista;)
cak zaboravio pa i do grada isao par puta od kuce s njim dok ga nisam raskupusao :D

upravo ovako :D bilo kakve tablice nabaci i zalijepi se za nekog svog da ide ispred tebe i to je to..lagano
a zbilja imas i klimu koju mozes prenijet u golfa 2 (ako nemas) koja tekodjer vrijedi oko 300-400 KM..
tako da ovo ne smijes propustit ;)
 
Top