Jetta TDI

Jetta TDI

Član
Napokon je doslo vrijeme da i ja predstavim drugu mezimicu....
Jetta 11/1991 nekad bila sa motorom 1.8 GTI 115ks a pojavom recesije i koristenja auta u dvije smjene ( Tata u prvoj od jutra a ja u drugoj do jutra ) odlucismo se na promjenu motora.

Izbor je pao na 1.6 TDI od Passata 3 1993 godina sa 59kw al bez Intercoolerovog hladnjaka. Branici, spojler na gepeku, pojacana šasija, pojacana vrata i sl su fabricki...
Nekad je imala i masku bez znaka al nam komsija nedavno slomi branik i masku dok se trzao sa starim po cesti :icon_confused:

imag0366l.jpg
[/URL][/img]

imag0365bb.jpg
[/URL][/img]

imag0367i.jpg
[/URL][/img]

imag0368b.jpg
[/URL][/img]

imag0369x.jpg
[/URL][/img]
 
Član
hehe ma nek ona ide dok starom ne dojadi a i tebi dobro dok stari sipa gorivo a i imas poprilicno lijepu jettu samo nam jos taj motor slikaj da vidimo i ja bi promjenio ovu granu izduvnu stavio jednu al malo vecu za branik su ti vec rekli i stope predji transparentnim sprejom ovo zuto da bude onda u skladu sve....;);)
 
Član
soffa je napisao(la):
hehe ma nek ona ide dok starom ne dojadi a i tebi dobro dok stari sipa gorivo a i imas poprilicno lijepu jettu samo nam jos taj motor slikaj da vidimo i ja bi promjenio ovu granu izduvnu stavio jednu al malo vecu za branik su ti vec rekli i stope predji transparentnim sprejom ovo zuto da bude onda u skladu sve....;);)

Ja sam ozenjen :)
Eh da mi se vratit na ono GTI a sipa STARI :icon_smile:

Ovo je njegova Jetta
Ja sam meni i zeni kupio Jettu dizela i polako pokusavamo napravit nesto od nje al nista pretjerano
 
Član
meni bolje ova izgleda al et da mi je samo da vidim motor kako je sjeo i to je to....sve ostalo super,,,,;)
 
Član
soffa je napisao(la):
meni bolje ova izgleda al et da mi je samo da vidim motor kako je sjeo i to je to....sve ostalo super,,,,;)

Motor je odgovarao u potpunosti. mislim da su samo nosace trebali mjenjati

PS i meni ova izgleda bollje i 91 je godina al sta se moze :)
 
Član
Jetta TDI -Novo ( Slike motora :)

Ugrabih koju minutu da uslikam motor od Passata 3 u Jetti mk2 :)
Nije se oprao ima vise godina ne zamjerite :cool:

imag0410r.jpg
[/URL][/img]

imag0411f.jpg
[/URL][/img]

imag0412p.jpg
[/URL][/img]

imag0413pf.jpg
[/URL][/img]

imag0414f.jpg
[/URL][/img]

imag0415h.jpg
[/URL][/img]

imag0416v.jpg
[/URL][/img]

imag0417y.jpg
[/URL][/img]
 
Top