Jetta mk2

Jetta mk2

Član
Prije mjesec dana dosla nova mezimica :icon_biggrin:
Jetta 1.6 Dizel 40kw 1987 godina kupljena od komsinice koja je vozala 6-7 godina.

Auto je u dosta dobrom stanju. Uradjeni su potrebni servisi i sada je spremna za dalja ulaganja...

Jetta TDI je napisao(la):
Prije mjesec dana dosla nova mezimica :icon_biggrin:
Jetta 1.6 Dizel 40kw 1987 godina kupljena od komsinice koja je vozala 6-7 godina.

Auto je u dosta dobrom stanju. Uradjeni su potrebni servisi i sada je spremna za dalja ulaganja...


jettanasa1.jpg
[/URL][/img]

jettanasa2.jpg
[/URL][/img]

jettanasa3.jpg
[/URL][/img]

Prvo ulaganje su Felge 15-ke

felge1.jpg
[/URL][/img]

felge2v.jpg
[/URL][/img]

imag0334m.jpg
[/URL][/img]

imag0335u.jpg
[/URL][/img]
 
Član
nek' je sa srecom, samo radi i drzi se fabrike, ima par finih jeta na forumu pa malo prelistaj naces koju ideju za dalji rad ;)
 
Član
VW Diego je napisao(la):
nek' je sa srecom, samo radi i drzi se fabrike, ima par finih jeta na forumu pa malo prelistaj naces koju ideju za dalji rad ;)

Imam ja fabricku mk2 GTI oprema nekad bio 1.8 motor u njoj al sam ga zamjenio sa 1.6 TDI motorom iz Pasata 3 1993 godina 56kw.
Ovu sam kupio zeni i ona zeli pomalo da je sredi. Mozda duboku branici, muzika i felge. Ne mislim pretjerivati :)
 
Član
mirzet_hardstyle je napisao(la):
ocuvano auto,,nek ti je sa srecom ,,
kako se nosi 40kw s tim 15kama

Iskreno i ja sam se brinuo zbog mehanickog volana i 15-ki jos 1.6 dizel 40kw al sam prezadovoljan. Zena mi vecinom vozi auto i nema problema. Jedva ceka proljece i izmjenu felgi sa novih M+S R13 na 195/60 R15. Trenutno su na felgama gume 185/55 al ce biti zamjenjene
 
pda u mene je profil 195/45 i dosta je laksa na volanu nego na 50 profilu sto sam imao prije,,,probaj naci manji profil da u obimu budu sto manje..tak ces dobiti neku velicinu 14ke sa nekim profilom 60/65
 
Član
mirzet_hardstyle je napisao(la):
pda u mene je profil 195/45 i dosta je laksa na volanu nego na 50 profilu sto sam imao prije,,,probaj naci manji profil da u obimu budu sto manje..tak ces dobiti neku velicinu 14ke sa nekim profilom 60/65

al ne volim kad ima veliki razmak izmedju obrva i guma. radije cu staviti 195/60
 
al ne volim kad ima veliki razmak izmedju obrva i guma. radije cu staviti 195/60
[/quote]

195/60 nece moci nikako, nazad cim ti neko sjedne strugace ti od rub,znam iz iskustva max 195/55, ali po meni idealno 195/50, tako je trenutno na mojoj jetti 195/50 i nema problema

i da predstavi i drugu jettu ;)
 
Član
silvia_turbo je napisao(la):
al ne volim kad ima veliki razmak izmedju obrva i guma. radije cu staviti 195/60

195/60 nece moci nikako, nazad cim ti neko sjedne strugace ti od rub,znam iz iskustva max 195/55, ali po meni idealno 195/50, tako je trenutno na mojoj jetti 195/50 i nema problema

i da predstavi i drugu jettu ;)
[/quote]

Nisam je spustao zato ne mislim da ce dirati.... ne mislim pilat spirale
 
Jetta TDI je napisao(la):
silvia_turbo je napisao(la):
al ne volim kad ima veliki razmak izmedju obrva i guma. radije cu staviti 195/60

195/60 nece moci nikako, nazad cim ti neko sjedne strugace ti od rub,znam iz iskustva max 195/55, ali po meni idealno 195/50, tako je trenutno na mojoj jetti 195/50 i nema problema

i da predstavi i drugu jettu ;)

Nisam je spustao zato ne mislim da ce dirati.... ne mislim pilat spirale
[/quote]

nisam ni ja svoju spustao, na fabrickim je oprugama, govorim ti iz iskustva
195/60 nikako nece moci, pokusaj pa ces se uvjeriti, jedino ako nikad niko nece sjesti nazad ili ako neces nista povesti nazad u gepeku onda bi mozda moglo, 195/50 stavi i nece biti uopste veliki razmak izmedju ruba i gume, evo pogledaj moju na 195/50 http://www.pik.ba/artikal/1776321/jetta-mk2/
 
Član
silvia_turbo je napisao(la):
Jetta TDI je napisao(la):
silvia_turbo je napisao(la):
al ne volim kad ima veliki razmak izmedju obrva i guma. radije cu staviti 195/60

195/60 nece moci nikako, nazad cim ti neko sjedne strugace ti od rub,znam iz iskustva max 195/55, ali po meni idealno 195/50, tako je trenutno na mojoj jetti 195/50 i nema problema

i da predstavi i drugu jettu ;)

Nisam je spustao zato ne mislim da ce dirati.... ne mislim pilat spirale

nisam ni ja svoju spustao, na fabrickim je oprugama, govorim ti iz iskustva
195/60 nikako nece moci, pokusaj pa ces se uvjeriti, jedino ako nikad niko nece sjesti nazad ili ako neces nista povesti nazad u gepeku onda bi mozda moglo, 195/50 stavi i nece biti uopste veliki razmak izmedju ruba i gume, evo pogledaj moju na 195/50 http://www.pik.ba/artikal/1776321/jetta-mk2/
[/quote]

vidit cu il 55 il 50
 
Član
Dobra jetta,imas lijepu podlogu za rad,izgleda dobro ocuvana.Dobro ti je to sto si kupio od komsije pa znas sta je bilo sa njom.
 
Top