jetta mk2

jetta mk2

Član
evo koja slika


e vidim da nisam piso nista o ozvucenju pa evo sad cu
uzeo od kolege ( marko_v) njegove panele sa zvucnicima i pojacalo.

zvucnici (alpine SXE-1350S)




ja sam prezadovoljan bolje rade od prijasnji zvucnika.u zadnju tablu sam stavi svoje aline zvucnike cisto da popunim rupe


e onda stari mi uzeo auto i ja neznam kako razvalio mi zadnju plastiku oko tablice:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
i na to sve pukla mi bravana gepeku pa nisam mogo otvorit gepek.uspjeo sam popravit gepek al plastiku cu morat nekom odnjet da mi napravi


evo kako sad izgleda:icon_cry::icon_cry:
sad radim na saticima pa kad zavrsim bice slika;)
 

LSD

Član
joj ja tebe vidjam cesto po doboju al nisam mogaod a se sjetim odakle mi je poznato auto jbt....fino izgleda na cesti
 
BHT Ovisnik
svaka cast na poslu,samo prednji dio bi upotpunilo da otvoris far i onaj dio sto nije sjenilo ofarbas u crno da malo dobije na agresivnosti,mislim da bi se drasticno promjenila:cool: ili zute zmigavce,na ovaj look joj bas leze fini zuti,a nazad bih stavio neka fina 2 ravna okrugla nastavka,ali ne neke krkanske,nekih 6cm promjera,nesto ovakvo http://img651.imageshack.us/img651/8923/slika206631201110131956.jpg i da viri samo malo vani,mislim da bi drama uklopilo:cool: samo naprijed:icon_biggrin:
 
Član
jel te cole spuca nostalgija kad pogledas ovu i slicne teme...? :D
daco vidim ja trudis se ti ali te njego opasno zajebava :lol:
 
Član
bad_look hvala drug;)

LSD hvala drugi put kad budes u do javi se da bacimo neku kafu;)

cole bas sam gledo ovakve iste nastavke kod nas. dodju negde oko 30 km. najvjerovatnije idu oni na auto ( samo malo dok se prikupi para ) a za prednji dio imam u planu da skinem zmigavce skroz sa branika i bas da uradim to sto si reko za farove;)

marko sto se tice njege on prelazi na stojadina

:lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
marko_v je napisao(la):
jel te cole spuca nostalgija kad pogledas ovu i slicne teme...? :D

nemogu ti opisati koliko,stara misli svoju jettu malo uraditi,limarija i lakiranje pa se mislim da je financijski poguram u tornado red crvenu da ide pa da pođem ulagat u nju:cool:
 
Član
evo danas nesto gledo po netu i naletim na presvlacenje kugle mjenjaca i odma uzmem da sebi napravim ( imam u planu uzimanje od cetvorke kugle al dik ne uzmem ovo ce bit ) i uz malo muka i truda :lol::lol: napravilo se.

evo kako je prvo izgledalo


pa malo radi i




i evo jedna slika nazalost losa je bice sutra bolji slika
 
Član
evo da dignem prasinu plastika sto je pukla popravljena uz to sam zatamnio stopke.




sad radim na saticima pa ce bit slika kad zavrsim ;)
 
Top