jetta mk2

jetta mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
znaci nemam jos polozeno,tekslj. godine,ovo je od majke i straog auto,mada stari voza svoju renku 18,ja kadkada vozam malo po naselju i po pisti jer mi je tu blizu,sta reci 1,6 diesel,ocuvana,redovno je odrzavamo,godisnje nekolkko puta idemo u rijeku,slavoniju itd. nikad problema,tako da bi od sljedece godine trebala vecim djelom biti u mene,duboke branike mozda vec stavimo jer ce uskoro na lakiranje,u buduce kada polozim ne mislim nista vele na njoj raditi,jedino felgice i mozda masku bez znaka,jer cu je vozati godinu i pol negdje pa onda u ZG na fax,a zelja mi je civic eg6 92-95,po hr su oko 2500€ fine:cool:
eto tolko od mene evo slicice
dsc00199.jpg

slika136.jpg

slika135.jpg

dsc00691z.jpg


a ovo je moj ukus ako bi bas nju sređivao,al vrijeme ce pokazati svoje
jetta2.jpg


il ovako
http://www.youtube.com/watch?v=NgRyRSmWgWY
 
dobra jetta odavno je baš kod vas šta je sve preživila i dan danas je dobro očuvana vidjam je često u gradu :cool::cool:
 
Član
fina jetta,ocuvana...imamo skoro iste planove nakon polaganja vozackog ,fax zg...;)
 
Član
joj al je nahvali ko da je prodaje:cool: sala...
lijepa je jetta samo mi se ne djaSvi ove maglenke naprijed, ovo nije bas za jettu...:123:
 
Član
jarane...fina ti jetta...pravo ocuvana...sve 5...samo "spusti i zatamni" sto kazu skoro svi...hehe
 
Član
Dobro si to zamislio,a i ako ne bude ništa od toga,bitno je da sluša i da je vozaš a da glava ne zaboli :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
na njoj je euro kuka,znaci skida se,maglenke ce se skidati,nekada su imale svrhu,a po mostaru se mpoze redovno viđat jer majka tepihe razvozi:icon_biggrin: za 1.6 d ide fino jer neda stara da se ista cuje;) hvala svima:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top