Jetta mk2 GT

Jetta mk2 GT

Član
ja bi ti samo reko nadji felgu drug da bude sve u kompletu..ma keno je postavio cupru i sad 22 stranice komentara zasluzuje medalju bogami...:cool:
 
Član
ja mislim da ce ova dzeta imat najvise slike na ovim forumu, :lol: pravo je fotogenicna, ;)

jarane samo polako nastavi sminkat ,i bice ko bombona:cool:
 
Evo nekoliko slika ;) Nisam se odavno javljao! :cool:


DSCN0104.jpg

DSCN0099.jpg

DSCN0103.jpg

DSCN0101.jpg

DSCN0100.jpg

DSCN0097.jpg

DSCN0092.jpg

DSCN0091.jpg
 
bad_look je napisao(la):
Duboki branici pod hitno joj fale po meni i odličan primjerak jette...pozzz:cool:


Hvala druže, Jetta će najvjerovatnije ostati na ovim branicima (jedino ću ih morati prefarbati), i možda će da padne onaj duboki lip umjesto ovog plitkog! pozdrav ;)
 
Pozdrav svima. Baš sam zapustio ovu temuo_O. Što se jette tiče rađeno je nekih stvarčica na njoj. Felge su promjenjene, stavio sam 13-ke, koje sam ofarbao i prelakirao. Ona stara konzola kod mjenjača je zamjenjena i stavljena je nova Foha konzola, koja je jako rijetka, nisam je baš viđao na golfovima (liči na votex konolu). Imao sam u planu staviti votex konzolu ali sve imaju neku nenormalnu cijenu, tako da nije bilo para za nju :p. U konzolu sam stavio satiće od lade i prikopčao ih, jedino još nisam spojio obrtomjer. Sa table su skinuti onaj crveni znak JETTA i GTD, a stavljen je GT od Golfa 3. Izvukao sam crvenu liniju po masci i ofarbao lajsnu ispod farova. Nedavno sam zamjenio lfetu desnu, selen blok, ležaj desni, kuglu desnu i disk pločice. Trenutno imam u planu zamjeniti još ovih djelova što mi je ostalo, pa onda polako krenuti sa sređivanjem enterijera, i ostalih sitnica, farbanjem plastika, zamjenom farova(slabi su mi skroz:mad:) i još nekih stvarčica :) ;).
Evo nekoliko sličica :D









 
Član
dobro izgleda ja bi joj stavio duboke branke kad imas vec rubovi i pragove i ove satice stavio gde bude cd a cd dole prebacio, sta imas dalje u planu
 
dobro izgleda ja bi joj stavio duboke branke kad imas vec rubovi i pragove i ove satice stavio gde bude cd a cd dole prebacio, sta imas dalje u planu

Hvala druže, duboke branike joj neću stavljati, možda stavim GTI lip ali ne vjerujem jer često izlazim na selo, a i onako je niska, zapinje ko luda,moram po 5 km na sat da vozim da bi normalno izašao :p:D. Ovi satići će ostati u konzoli jedino sad kad stavim novi CD on će ići na mjesto gdje je ova ploča što piše GT, a ploča ide na tablu gdje treba CD da stoji. :) Što se daljih planova tiče imam nekih stvari još da izmjenjam na zadnjem djelu i onda polako da se bavim enterijerom i ostalim sitnicama. Veliki pozzz @dario20
 
Top