Jetta MK2 1.6 Benzin Srednja konzola , centralna brava ...

Jetta MK2 1.6 Benzin Srednja konzola , centralna brava ...

Početnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

zAaKy je napisao(la):
plaćaš karticom, ali ne kreditnom nego pay pal, zbog sigurnosti da ti neće kepit pare, imaš artikle na koje ne plaćaš poštarinu, a ima na koje plaćaš, pa ti piše odmah ispod shipping i cijena poštarine
;)

Hmmm , aj objasnices mi to jos malo na fb. :cool:

..323.. je napisao(la):
Dobra jetta,lijepo izgleda.

Hvala ! ;)
 
Početnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

nismo je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
nismo je napisao(la):
jel auto s Alipasinog, cini mi se da stajalo 2-3 god. nije uopste vozano ni paljeno

Nije sa Alipasinog , vozio ga je neki momak ima pored nje i crnog GTI-a , vozana je Jetta . ;)

to je taj 100%

:icon_sad:

Sad me sjeba' , jbt na autu nedavno uradjen veliki servis , vozio ga kod svog majstora , kaze covjek stvarno sve uradjeno , tip top auto fkt. sad bas da nije vozan 2-3 god. :icon_sad:
 
Član
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

nismo je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
nismo je napisao(la):
jel auto s Alipasinog, cini mi se da stajalo 2-3 god. nije uopste vozano ni paljeno

Nije sa Alipasinog , vozio ga je neki momak ima pored nje i crnog GTI-a , vozana je Jetta . ;)

to je taj 100%

jeste bas je u losem stanju bila meni lik za 1000KM nudio u zamjeni tako nesto... al ugl sad je dobra i sredjena, i uzivaj :cool:
 
Administrator
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

nisam rekao da je losa, vec da je dugo stajala, auto je u liniji, koliko sam mogao vidjeti nije farbana
vjerovatno jest uradjen servis

slika iz 2009 god,
1tspdj.jpg
 
Početnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

nismo je napisao(la):
nisam rekao da je losa, vec da je dugo stajala, auto je u liniji, koliko sam mogao vidjeti nije farbana
vjerovatno jest uradjen servis

slika iz 2009 god,

To je ta , hvala drug ! ;)

@Golf2 Hvala :)
 
Član
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

nista to ako je stojala, manje je presla :cool:

bitno da je auto uredno i da ide, sad lagano sredjivanje, dovodjenje u jos bolje stanje...tako je kod mene do sada bilo, svako moje auto je svakim danom u boljem stanju nego sto bude kad ga kupim :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

na oci izgleda jako lijepa i ocuvana,samo nabavi lajsnu tu na zadnjim vratima i lagano spustanje pa ostalo :)
nek je sa srecom:cool:
 
Početnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

CoL3 je napisao(la):
na oci izgleda jako lijepa i ocuvana,samo nabavi lajsnu tu na zadnjim vratima i lagano spustanje pa ostalo :)
nek je sa srecom:cool:

Lajsna je u gepeku i ceka da se zalijepi , spustanja nece ni biti , samo tamnjenje zadnjih stakala u sledecih par dana , xenoni i Gti LIp ;)
 
Početnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

Evo radilo se malo u unutrasnjosti , postavljene: centr. konzola , i centralna brava. Zalijepio sam onu lajsnu sto je falila na jednim vratima, felge su izlakirane u boju sa krupnim kristalima (sve cu potkrjiepiti slikama) .

Zasad samo konzola ostalo cu prebaciti poslje ! ;)



Uploaded with ImageShack.us



Sve radi kako treba. Ali ako sve bude po planu Jetta me uskoro napusta , jer treba da dodje opet Jetta :lol: Samo ovaj put 92 godiste i u tip-top stanju 1.8 benzinka , al' otom potom. Ova ako ostane u sledecih par daana bice i jos nekih update-a malo vecih , al' i to su sve sitnice ;)

Eeh , da ako neko ima samo prednje Gewinde za Golfa / Jettu MK2 nek se javi , trebaju mi ;)
 
Član
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

to je bila Adelova dzemiLa !!stajala je u C fazi 3 godine na parkingu..znam da je puno ulozio u nju i sredio je..auto je LAMPA
 
Član
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

Oj, mislio sam da je vise nikad necu vidjeti :D

Druze, ulozio sam puno para u to auto, da bih ga uljudio, nadam se da ce te sluziti kao sto je mene, sve najbolje ;)
 
Početnik
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

Eto druze vidio si je :) Predstavi nam GTI-a u garazi , ako je jos kod tebe ;)

PS: jetta odlicno sluzi ;) neki dan alternator promjenio , posto je lezaj na alt. bio otisao i to je to od ulaganja.
 
Član
RE: Jetta MK2 1.6 Benzin jedno pitanje

Druze prodao sam neki dan golfa gti-a, uzeo sam Golfa 4 1.9 TDI (di crveno) 115ks, bice uskoro slike, trentno je u AC Quattro-u, ceka na registraciju.
 
Top