jetta 2

jetta 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako budes htio spustati, imam ti ja Weitec opruge, sve 4, cijena 100KM. Evo broj 061/537-432

I izvini ne komentarisa, auto je jako lijepo samo spusti i zatamni :icon_smile:
 
Član
visoka visoka,,,zudi za spustanjem,a slazem se s rajom sto se tice stopa.bezveze su.mozes naci puno bolje;)
 
Član
Bas je lijepa! Sto se tice stopki, ako je tvoj izbor, onda,... Extra autic! Odakle 1.6 TDI? Nisam cuo za taj motor u jetti?! Moze malo vise o njemu?
 
Član
nije losa jetta..mozda druge stope..i spustit je ..koliko ima kw motor..i daj jos koju sliku sta si se stisno
 
dobra jetta, samo ja bi tu odmah tražio kakav 1.8 16v, ili iz trojke 2.0 16v pa malo ubacio pa se onda igrao s njom, lijepa za nabrijat...
 
Član
Jao sto su joj bolesni ovi duboki branici nema ih puno s njima u ovakvom stanju cudo! Brate skidaj stopove zamraci samo rikverc svjetlo, ukucaj je malo u pod i nađi maku bez znaka i imas auto za poželit stvarno pozzz!
 
Član
ljudi ja mislim da covjek govori o 1.6 TD-intercooler motoru 59kw i nemoj ga mijenjati taj motor je zivo cudo 1.6 a 180 goni,kida za tako malu kubikazu vozao sam ga dosta puta..Odlicna Jetta;)
 
Član
Extra jetta,samo blago spuštanje i štopove skidaj nisu adekvatni sa ostalom opremom auta...stavlja fabrički zatamnjenje pola-pola..bolje je 100 puta vidjećeš..pozzz:cool:
 
Legend
lijepa kola, uvijek su mi se svidjale ove jette, cak ponekad i vise nego golf..

ugl, ove stopke nisu bas moj stil, sve ostalo je super ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top