Jetta 2.0 85kW automatik

Jetta 2.0 85kW automatik

Super Moderator
naso sam ja temu, al su slike se izbrisale jer je davno stavio. ne treba ti ram, samo je zalijepi fino
 
Član
Bora je prelijepa jedina zamjerka su farovi zasto ih nisi ofarbao u crno i zadnji dio neki lijep izduv samo malo da viri ispod branika.
aeb8f771-60c2-43b6-9452-f72a081ea2e1.jpg
 
Član
Hvala. Nikako da se nakanem da skinem farove. Imam nekih ideja i naravno da ih ofarbam kompletno u crnu boju. Mada kontam staviti foliju pa mozda i tako napravim da ljepse izgledaju. Sto se tice izduva nisam nasao nista privlacno a da valja. Sve je to losa obrada i amatering manje vise sto se kod nas kupuje. Al planirah i to.

Sto se tice farova s obzirom na visoku temperaturu cim ofarbati da se ne ljustri lak? Znam da ima lak za visoke temp ali da li ima i prajmer?
 
Član
Hvala. Nikako da se nakanem da skinem farove. Imam nekih ideja i naravno da ih ofarbam kompletno u crnu boju. Mada kontam staviti foliju pa mozda i tako napravim da ljepse izgledaju. Sto se tice izduva nisam nasao nista privlacno a da valja. Sve je to losa obrada i amatering manje vise sto se kod nas kupuje. Al planirah i to.

Sto se tice farova s obzirom na visoku temperaturu cim ofarbati da se ne ljustri lak? Znam da ima lak za visoke temp ali da li ima i prajmer?
Too pitaj malo iskusnije,imas i ligu pa pitaj i njega cime farba to..malo googlaj,trazivideo kako sta sigurno ima.
 
Član
po tutorijalima po netu koliko sam vidio, malo smirglaju sjenila, samo da je grublja i obicni prajmer, nisam nigdje vidio da je otporan na temperaturu, i onda sprej
i mene zanima jer planiram sociva ubacit dok za to bude "vremena" :D
 
Top