jelic auto A3 330 ks

jelic auto A3 330 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=2&page=0&view=71275

Cijena do registracije, 3 vrata, ABS, Servo upravljač, Automatski klima uređaj, Alarm, Sportska sjedala, Centralno daljinsko zaključavanje, Elektro podesiva vanjska osvrtna zrcala, Električni podizači stakala, 4 zračna jastuka, Xenon hallo svjetla + originalna svjetla, 16 RC felge sa ljetnim gumama + 15 alu felge sa zimskim gumama, 8 Alpine zvučnika, DVD Alpine + JVC sa CD changerom ( 6 CD ), SKN chip tunning ( 46 KS ), K&N air filter ( 5 – 8 KS ) , Forge blow off ( 2-4 KS ), Iridium sparks ( 2 KS ), Ugrađen MUL-T-LOCK...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nemogu da vjerujem i to jos generalni zastupnik prodaje auto :123::123::123::123:
 
Član
pa zar ne vidis i da je na svijetlima dobio jos 5-6ks pa onda JVC -8-10ks nakupi se toga :123:
 
Član
:lol::lol::lol:

isto ovako slusam skoro na sajmu auta u NS na Saab-ovom standu kako njihov predstavnik objasnjava ljudima kako mogu pojacati dizel motor od 120 KS na oko 230 KS uz pomoc chipa koji kosta oko 300 eura:D:lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
:lol::lol::lol:

isto ovako slusam skoro na sajmu auta u NS na Saab-ovom standu kako njihov predstavnik objasnjava ljudima kako mogu pojacati dizel motor od 120 KS na oko 230 KS uz pomoc chipa koji kosta oko 300 eura:D:lol:

Daj broj da cipujemo svi!!! :lol::lol::lol::lol::lol:
 
ma mraka su ziva tamo u jelicu,ja sam jednom ostao u kvaru u mostaru i odem ja u jelic...poceli da mi mjenjaju svjecice(kazu da nije do toga,al et kad sam vec tu da mi zamjene,oko 12KM komad),zatim spojili na diagnostiku i kazu da nece da prepozna kompjuter i da je on stradao(momak dode neki i vide da uopste nije dijagnostika spojena sa autom..ah vidi sad hoce...)nakon pet sati provedenih u njihovom kaficu dolazi mi neka mlada dama i kaze da mi neznaju napraviti auto,i da odem pogledat negdje drugo...HAAALLLO...OVLASTENI SERVISER VW-a...odslepam ja auto u sarajevo kod mladog mehanicara "Pliske" u velesicima,momak nadje kvar i nerko upali auto i ode kuci...kaze "pliska" da su mi iskasapili instalaciju i kad su vidjeli da nemogu napraviti samo su vratili onako neizolovane kablove,pokusiranjem oko kompjutera su mi i kablove neke istopili,pa sam ih morao mjenjati...da to sve skratim,kvar je ustvari bio jedan relej od 5KM,koji se moze za nuzdu obicnom zicicom premostiti...nisam neko ko zlo misli drugome ili zeli nekog da blati,al morao sam ovo ispricati jer me je ta njihova neozbiljnost kostala oko 1000KM...
:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top