Jel vas snijeg zatrpao !?

Jel vas snijeg zatrpao !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uuuuu drug......j*eno...j*eno.....cuvajte se ljudi....kad je cesta gola...opasna je .....a kamoli ovako.....
 
O Mato dragi,pa idi po auto bolan,joj cojeka,ne bi mogo auto ostavit nema sanse :icon_biggrin:

A ne znam,ja volim vala snijeg,stvarno ga volim,volio ga i ko mali,volim ga i sad da se malo ispusem sa autom,sinoc npr milina,5 sati ujutru,samo ja i ralice,nidje zive duse,nema krivine koju rucna nije upoznala,to je bilo lijepo,al vala pozelio sam i grip,malo je rec,tako da nek mu ovo bude zadnja tura i nek se ne vraca do decembra :cool:
 
Član
mato19E je napisao(la):
ne mogu vise snijeg smislit,nakon vecerasnjeg izlaska ja zavrsim lose :icon_sad:,auto je u kanalu,na svu srecu nije vizualno osteceno,a mozda i jest:icon_rolleyes: desna strana u kanalu a lijeva na cest sa tockovima u zraku,nasuko se kao brod,idem malo ospavat pa po auto

da ti nisi sa bijelim puntom zavrsio u kanalu,sreo sam ja bijelog punta u kanalu,bas sto ti kazes,desna strana u kanalu,a lijeva sa tockovima u zraku na cesti:icon_sad:
 
Član
12 feb. Ovo bijelo govno ne misli prestajat padat !
13 feb. opet snjeg
a GRTALCA se zaglaavilllaaaaaaaa !!!
 
Član
Selim na Floridu neznam kako normalan covjek moze zivit u ovoj j**enoj Kanadi :D

Jbg Mito valjda nema mnogo ostecenja na autu :(
 
Član
da ti nisi sa bijelim puntom zavrsio u kanalu,sreo sam ja bijelog punta u kanalu,bas sto ti kazes,desna strana u kanalu,a lijeva sa tockovima u zraku na cesti:icon_sad:
[/quote]

nisam taj,ja sam sa vw golfom 2 zuti imam zutu tablu na zadnjoj sajbi sa inicijalima MATI,auto je jutros u 8 dovezeno,malo je pod ostecen i srednji lonac,ali u voznom je stanju,sada ide pod caradu nece micat dok ne bude vani +30:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top