Jedanaestero povrijedjenih u saobracajnoj nesreci

Jedanaestero povrijedjenih u saobracajnoj nesreci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Sedamnaestogodišnjak u medikamentnoj komi
Sedamnaestogodišnjak čiji su inicijali G.I., jedan od 11 povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Banjaluka - Gradiška, trenutno se nalazi u medikamentnoj komi i na aparatima za vještačko disanje.

Portparol Kliničkog centra Banjaluka Tamara Radlović rekla je da su prognoze za G.I. još neizvjesne i podsjetila da je prebačen na kliniku u besvjesnom stanju sa izuzetno teškim povredama.

Ona je dodala da je stabilno stanje ostalih pacijenata koji su primljeni u Klinički centar nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila u Jakupovcima kod Laktaša juče oko 3 sata iza ponoći.

Radlovićeva je u pisanoj izjavi za medije precizirala da je kod Nikole Šurlana (26) ustanovljen potres mozga i manja nagnječenja oba plućna krila, a kod Gorana Mijatovića (19) uz potres mozga, i prelom lijeve nadlaktice, te nagnječenje lica.

Prema njenim riječima, šesnaestogodišnjak M.V. ima potres mozga i prelom palačne kosti, a Dražen Žigić (26), potres mozga, prelome palačne i ključne kosti, rane na licu i nagnječenje grudnog koša.

Radlovićeva je dodala da se na Klinici za ortopediju nalazi Stevo Skenderija (21), koji ima prelom natkoljenice i koji je hirurški zbrinut, dok se za Jana Zorića (21), koji ima prelom karlice, vrše dijagnostičke pripreme za operativni zahvat.

"Devetnaestogodišnji Danijel Šipka primljen je na Kliniku za torakalnu hirurgiju sa nagnječenjem grudnog koša, i u toku su dijagnostičke pretrage, a pacijent je svjestan i orjentisan", navela je Radlovićeva.

Mladići su nastradili u direktnom sudaru automobila "peugeot 205" u kome je bilo devet lica i "opel astre karavana" u momentu kada je, iz za sada nepoznatih razloga, "peugeot", koji se kretao iz smjera Banjaluke, iznenada prešao na suprotnu kolovoznu traku.

Portparol Okružnog tužilaštva Banjaluka Maja Đaković Vidović rekla je Srni da je istraga o uzrocima nesreće u toku.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Mladići su nastradili u direktnom sudaru automobila "peugeot 205" u kome je bilo devet lica i "opel astre karavana" u momentu kada je, iz za sada nepoznatih razloga, "peugeot", koji se kretao iz smjera Banjaluke, iznenada prešao na suprotnu kolovoznu traku.

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: ja kontam autobus se sudario sa necim pa 11 povrijedjenih...
 
Administrator
edo_16v je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Mladići su nastradili u direktnom sudaru automobila "peugeot 205" u kome je bilo devet lica i "opel astre karavana" u momentu kada je, iz za sada nepoznatih razloga, "peugeot", koji se kretao iz smjera Banjaluke, iznenada prešao na suprotnu kolovoznu traku.

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: ja kontam autobus se sudario sa necim pa 11 povrijedjenih...

i ja kad sam cuo, ja kontam kako to.... ali et procitao da je u jednom bilo 9:icon_eek::icon_eek:
 
Član
pa ja bih jedva devetero strpao u dva auta, a ne mogu da zamislim kako bi to izgledalo sve u jednom autu.
Peugeot 205 = 9 osoba :D:D:D:D:D:D:D:D:D

:icon_question::lol::lol::lol::lol:
 
Član
jbt, pa cudno im kako je izgubio kontrolu...ooj...pa u to auto jedva 5 osoba stane...hljebe, sto se ljudi igraju sa zivotima...:icon_confused:
 
Član
I taj vozac il je bio pijan ili blentav...
Pa vozis jos osam ljudi sa sobom , i ako si vec morao sve njih povesti pa misli onda glavom a ne dupetom...
Nemam rijeci.
Svi smo mi bili mladi i ludi , neki mozda su to jos uvijek al ovo jos nisam cuo nikad.
Sa jos 8 ljudi u autu da se direktno sudari :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Ma mozda je nesto i puklo na autu, gdje ce 9 ljudi utrpati u njega, to je duplo vise od dopustenog. Ja bas kontam kakav je to sudar bio kad ih je 11 nastradalo, kad ono... :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top