jedan prijedlog

jedan prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ljudi sta mislite u zadnje vrijeme je forum po meni pretrpan kojekakvim vijestima i sl,tj ima dosta korisnih vijesti ali ima i oni malo bezveznih pa nemozes da nadjes tj da se snadjes u tim stranicama i temama.Npr najmanje vidim projekte i sl vec samo vijesti i vijesti pa kontam reko da se malo vijsti smanje da bi garaze i prijekti i dooosta korisnije stvari bile malo vidljivije i sl.Po meni to nije los prijedlog ali sada je do vas i do nadleznih.
;)

Znaci da vidmo ko je za a ko nije da se malo smanje vijesti i sl.Ocekujem pisanje gluposti u ovoj temi i napada pa bih zamolio admine ako to uoce da odma stavljaju kljuc na nju jer *ebemu misa ako nemozemo normalno raspravljat onda nezz.Znaci ko je za a ko nije da se vijesti i sl malo smanaje ili da se postavljaju samo one stvarno bitne. ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ljudi sta mislite u zadnje vrijeme je forum po meni pretrpan kojekakvim vijestima i sl,tj ima dosta korisnih vijesti ali ima i oni malo bezveznih pa nemozes da nadjes tj da se snadjes u tim stranicama i temama.Npr najmanje vidim projekte i sl vec samo vijesti i vijesti pa kontam reko da se malo vijsti smanje da bi garaze i prijekti i dooosta korisnije stvari bile malo vidljivije i sl.Po meni to nije los prijedlog ali sada je do vas i do nadleznih.
;)

Znaci da vidmo ko je za a ko nije da se malo smanje vijesti i sl.Ocekujem pisanje gluposti u ovoj temi i napada pa bih zamolio admine ako to uoce da odma stavljaju kljuc na nju jer *ebemu misa ako nemozemo normalno raspravljat onda nezz.Znaci ko je za a ko nije da se vijesti i sl malo smanaje ili da se postavljaju samo one stvarno bitne. ;)

Drug slazem se :D imas moj glas :D hehehehe :123:
 
Početnik
kenann je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ljudi sta mislite u zadnje vrijeme je forum po meni pretrpan kojekakvim vijestima i sl,tj ima dosta korisnih vijesti ali ima i oni malo bezveznih pa nemozes da nadjes tj da se snadjes u tim stranicama i temama.Npr najmanje vidim projekte i sl vec samo vijesti i vijesti pa kontam reko da se malo vijsti smanje da bi garaze i prijekti i dooosta korisnije stvari bile malo vidljivije i sl.Po meni to nije los prijedlog ali sada je do vas i do nadleznih.
;)

Znaci da vidmo ko je za a ko nije da se malo smanje vijesti i sl.Ocekujem pisanje gluposti u ovoj temi i napada pa bih zamolio admine ako to uoce da odma stavljaju kljuc na nju jer *ebemu misa ako nemozemo normalno raspravljat onda nezz.Znaci ko je za a ko nije da se vijesti i sl malo smanaje ili da se postavljaju samo one stvarno bitne. ;)

Drug slazem se :D imas moj glas :D hehehehe :123:
hvala drug,mada ovo nije glasanje i sl i da neispadne da sad ja sam nesh zahtjevam vec cisto onako da vidimo kako ko razmislja i sl pa ako admini budu htjeli da neke prijedloge uvaze ;)
 
Član
Po meni trebalo bi ukinuti vjesti iz srbije ( kao sto su novi zakoni, poskupljenje goriva ,kojekakvi radari..itd )
 
:D smanjite vijesti koje se ticu nekog tuninga ;) i sve ok jer ima ih koje nisu vrijedni komentara

projekti ovise o samim vlasnicima teme i projekta da li ce predstaviti li ne ;) a ocigledno je da ih nema puno kao nekad prije a nadam se da ce bit jer spamu se staje u kraj :icon_biggrin:

eto toliko od mene mozda drugi puta nesto vise :D
 
Početnik
Anes_mo je napisao(la):
Po meni trebalo bi ukinuti vjesti iz srbije ( kao sto su novi zakoni, poskupljenje goriva ,kojekakvi radari..itd )

Pa vjeruj da i meni nekad te stvari idu na zivce ali budimo realni skoro svakodnevno imamo teme sa vijestima iz zemalja koje su sa druge strane svijeta a nesvidjaju nam se vijesti iz srbije i sl.Po meni bi u krajnjem slucaju trebalo da bude dosta vijesti iz nama susjednih drzava i sl nego npr iz bubam kine,australije jer rijetko ko od nas da ce putovati bas daleko a mnogi idu cesto kod susjeda pa npr te radar kontrole nab mogu biti od koristi.
;)
Ali da cujemo jos neke pa da vidimo sta ce Admini da kazu na sve ovo :cool:
 
Član
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
:D smanjite vijesti koje se ticu nekog tuninga ;) i sve ok jer ima ih koje nisu vrijedni komentara

projekti ovise o samim vlasnicima teme i projekta da li ce predstaviti li ne ;) a ocigledno je da ih nema puno kao nekad prije a nadam se da ce bit jer spamu se staje u kraj :icon_biggrin:

eto toliko od mene mozda drugi puta nesto vise :D

Nerazumijem to oko vijesti o tuningu,pa zar nismo ovdje svi bas radi toga.Doduse na neki nacin si i u pravu jer nekad bude bezveznih tema po tom pitanju. :D
A to sto mnogi nece da prace update je to bas zato smo mi to "nedozvoljavamo" i sto se*emo,ali poo meni je i losa stvar kada netko zamijeni sijalicu i napravi update ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)

Ovakvo nesto je bespotrebno ipak je bhtuning

http://www.bhtuning.com/voznja-bez-novih-tablica-u-nisu-t-58777.html
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
kenann je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ljudi sta mislite u zadnje vrijeme je forum po meni pretrpan kojekakvim vijestima i sl,tj ima dosta korisnih vijesti ali ima i oni malo bezveznih pa nemozes da nadjes tj da se snadjes u tim stranicama i temama.Npr najmanje vidim projekte i sl vec samo vijesti i vijesti pa kontam reko da se malo vijsti smanje da bi garaze i prijekti i dooosta korisnije stvari bile malo vidljivije i sl.Po meni to nije los prijedlog ali sada je do vas i do nadleznih.
;)

Znaci da vidmo ko je za a ko nije da se malo smanje vijesti i sl.Ocekujem pisanje gluposti u ovoj temi i napada pa bih zamolio admine ako to uoce da odma stavljaju kljuc na nju jer *ebemu misa ako nemozemo normalno raspravljat onda nezz.Znaci ko je za a ko nije da se vijesti i sl malo smanaje ili da se postavljaju samo one stvarno bitne. ;)

Drug slazem se :D imas moj glas :D hehehehe :123:
hvala drug,mada ovo nije glasanje i sl i da neispadne da sad ja sam nesh zahtjevam vec cisto onako da vidimo kako ko razmislja i sl pa ako admini budu htjeli da neke prijedloge uvaze ;)

svak ima pravo na svoje misljenje :D hehe...i nije to da ti nesh zahtjevas..nego i treba da bude samo auta,garaze,projekti,oglasi,prodaja tuning djelova i jos mnogo dosta toga samo vezano za auta :D :) :) :D
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)
Hmmm nismo ovdje da odlucujemo ko ce biti banovan i sl jer da jesmo ja bi bio davno tj svi bi dali glas za moj ban :lol::D
Ali ljudi moji pa ako vam nepasu te vijesti iz srbije kako vam onda nesmetaju vijesti tipa dobit chevrileta porasla za 4% ili sl tome. ;)
 
ej ljudi ja sam p'jan hajd sutra mozda kazem koju pametnu :D
:icon_exclaim:

potpis na sve ovo a i meni idu na zivce vijesti sa nekim zakonima nevezane za nasu dzavuali opet uredu je za susjedne jer imamo kolege susejde prelazim preko toga ;) ali neke tjuning vijesti nisu potrebne jednostavno to je samo cisto ismijavanje ako ne valja i nista vise a informacije za zakone mozda nekom nesto i pomognu jest ovo auto forum ali i bez veze tema je proizvod spama
 
Početnik
Anes_mo je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)

Ovakvo nesto je bespotrebno ipak je bhtuning

http://www.bhtuning.com/voznja-bez-novih-tablica-u-nisu-t-58777.html

Ali ajde ovako idemo,kazes da je ovo BH tuning,znaci nijedan clan van BiH nebi trebao da bude ovdje i nijedna vijest koja se netice BiH nebi trebala da bude ovdje.Pa kakv bi ovo bio onda forum,samo iz BiH i samo vijesti iz BiH(onda bi imali jednu vijest mjesecno :D ) ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
ej ljudi ja sam p'jan hajd sutra mozda kazem koju pametnu :D
:icon_exclaim:

potpis na sve ovo a i meni idu na zivce vijesti sa nekim zakonima nevezane za nasu dzavu uredu je za susjedne jer imamo kolege susejde ;) ali neke tjuning vijesti nisu potrebne jednostavno to je samo cisto ismijavanje ako ne valja i nista vise a informacije za zakone mozda nekom nesto i pomognu jest ovo auto forum ali i bez veze tema je proizvod spama

Ti si pjan od scene,znaci banovat scenu i ti trijezan :lol::lol::lol::D
On topic:upravo to npr vidim neku bezveznu temu ja cu prvi baciti bombu,poceti spamat i zezat se ;)

Franki je napisao(la):
Ja se samo naživciram kad onaj frajer stavi vijest, a ne napiše u naslovu odakle je... :D

:lol: A ne ozb ajde da vidimo sta nam smeta a sta pase,jer ja krecem od sebe ako vidim nesto sto je bezveze krenut cu u toj temi spamat i sl a to povlaci i druge da cine isto.Znaci da odredimo prioritete pa onda idemo na zezu. ;)

kenann je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
eh upravo ovo, treba ukinut dpowera (pravog stiga, a ne ovog sto spama :D )
i smanjile bi se vijesti za 50%, a narocito one koje nemaju nikakve veze s nama (neki zakoni u srbiji i slicno)
Hmmm nismo ovdje da odlucujemo ko ce biti banovan i sl jer da jesmo ja bi bio davno tj svi bi dali glas za moj ban :lol::D
Ali ljudi moji pa ako vam nepasu te vijesti iz srbije kako vam onda nesmetaju vijesti tipa dobit chevrileta porasla za 4% ili sl tome. ;)

mahh jojjj :D hoce ko kupit pioneer 10-ku 350 rms ili ti ga 1200w ?? hahaha ko nov :)
Eh upravo to nas zeza sto odma krenemo o glupostima pricat ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top