jebe me cd u autu nece da ocita...

jebe me cd u autu nece da ocita...

Član
imam cd sony gtx 500 cini mi se i imam problem s njim nece da ocita neke cd-ove zacuje se nesto u njemu kao da prokliza i izbaci eror i izbaci cd, a nekad sve normalno oce , dodje mu luda, cistio sam laser alkoholom i nista nisam postigo, sta moze bit??? je li neko imao ovakav problem ili slican da zna kako da ga rijesim. pozz;)
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

kod mene je LG tako stekao, kontao sam da se pregrijavao jer je kod dvice na mjestu gdje je player jako grijanje...ugl. ni nakon servisa nista nisam postigao, problem ostao, iako su govorili da je sve ok s playerom ;)
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

AnDel je napisao(la):
kod mene je LG tako stekao, kontao sam da se pregrijavao jer je kod dvice na mjestu gdje je player jako grijanje...ugl. ni nakon servisa nista nisam postigao, problem ostao, iako su govorili da je sve ok s playerom ;)

ma ne vjerujem da je do pregrijavanja, imao sam i prije cd ali nije imao taj problem, znaci gubi se nekad a nekad sve normalno ja ne znam stvarno sta cu s njim...:icon_question:
 
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

dodjes li ti kada na forum a da nije potreba, tj da nemas kakav problem?????


sta ces sa CD, pa fino ga prodaj i kupi drugi, taj je isprdio svoje, jos koliko si ga ti puta zalio sa WD i ko zna cime sve ne, dobro on jos ikako radi....
 
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

Imoj je stekao...kupio CD i onu tekucinu za ciscenje lasera...
Zavrtio par puta taj CD u njemu ocistio laser i kao nov..
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

zen_3dom je napisao(la):
dodjes li ti kada na forum a da nije potreba, tj da nemas kakav problem?????


sta ces sa CD, pa fino ga prodaj i kupi drugi, taj je isprdio svoje, jos koliko si ga ti puta zalio sa WD i ko zna cime sve ne, dobro on jos ikako radi....

pa uglavnom kad mi nesto treba navratim, ali tu sam...:icon_smile:
kao prvo ovo nije taj cd uopste sto je prskan wd-om, niti bilo cim...;)

dzinn16v je napisao(la):
Imoj je stekao...kupio CD i onu tekucinu za ciscenje lasera...
Zavrtio par puta taj CD u njemu ocistio laser i kao nov..

kako se zove ta tecnost za ciscenje lasera, a za cd cistac znam, samo nema ga kupiti u mom gradu jbg.:icon_confused:
 
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

Nemam pojma pitaj CD za ciscenje lasera...s njim ti dode tekucina...vidjet ces CD ima male cetkice na sebi
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

Nakon nekog vremena optički uređaji ne mogu da čitaju neke medije. Razloga je više.
Rješenje :
1. očistiti glavu za CD+tekućina za čišćenje
2. ubuduće CD/DVD pržiti na manjim brzinama.
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

apostol je napisao(la):
Nakon nekog vremena optički uređaji ne mogu da čitaju neke medije. Razloga je više.
Rješenje :
1. očistiti glavu za CD+tekućina za čišćenje
2. ubuduće CD/DVD pržiti na manjim brzinama.

ma ne mogu da nadjem taj cd cistac nigdje, a sto se tice brzine narezivanja cd-a to mogu uraditi. pozz
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

pa jesi li sredio ovaj problem? vidi ja sam imao jednom problem sho je kod twinga nezgodan polozaj bio tj ishao je prema dole imao sam neki LG i stalno mi je stvarao problem s cdeovima pa sam stalno slushao radio... et imash tu soluciju a imash i tu da kupish novi :lol:
 
Član
RE: je*e me cd u autu nece da ocita...

A razmisli o rješenju br 3 Kupiš FM transmiter i USB memory do 4 GB. Nasnimiš sebi muzike na USB, uštekaš USB u Transmiter, a isti u upaljač u autu. Uskladi frekfrencije radia u autu ii transmitera i ožeži. Zgodno kod ovog rješenja je to da možeš napravit play listu od 12 h i više koju možeš mijenjati po ćeifu što je ekvivalent punoj kutiji CD-ova.
Ja sam ovo rješenje izbrao nakon što prva dva nisu urodila plodom. Citroen picasso, fabrički CD.
 
Top