Japanci VS Evropljani

Japanci VS Evropljani

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Fele je napisao(la):
Pa ima Japanaca koje volim i ne voli (vjerovatno mislis na sva auta sa istoka), tako isto i auta iz Europe, nisam ljubitelj recimo Citroena, dok svaki "Svabo" moze proci i vecina Italijana, isto tako je sa autima sa Istoka, uzet cu Kia vozila za primjer, Sorento odlican, Pro Ceed takodje, ostala njihova auta taraba, Hyundai samo Santa Fe valja ostala su mi njihova bezveze. To bi bilo ukratko, necu zvijeri ni spominjat :D

sta nisi cuo za hyundai genesis coupe? :icon_question:
 
Ma ja volim sva auta,bitno da je brzo i okretno:)
Al zaista,ne bi se bunio ni da mi das golfa GTI bilo kojeg,ALI Japance bih uvijek prije bilo kojeg drugog auta,sta ja znam,jednostavno ih volim,mozda i zato sto spadam u GT (the real driving simulator) generaciju ;) ,mozda zato sto samo rastao uz F&F,a mozda i zato sto imaju prokleto dobra auta:D
I naravno favorit medju njima je Honda.Zatim nissan,pa mitsa,pa subaru itd

Ali u sustini najvise volim stara auta,tako bih radije 205 GTi nego novog civica npr (naravno u slucaju da se radi o restauriranom pug-u,ne bih krs prije novog,inace bih bio za ludnice);)
 
Član
ma ne znam to je diskusija koja bi mogla otici u nedogled al evo nekako meni vecina ljudi na ovom forumu fura street style (ajmo ga tako nazvat) a nekako meni kad neko kaze tuning i street style odma pomislim na supru skylinea corollu itd itd, (stim da se i evropljani mogu sredit na isti nacin) a evropljani su meni ne znam ono sminkeri nekako iskreno pogledajte jel vam draze imat skylinea uradjenog po svom kontu ono ili sta ja znam R8 al sad ce nko reci da mozes i audia S4 R32 srediti i tako u nedogled al tuneri pravi istinski su po meni japanci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
iz iskustva,imao sam 3 honde prelude,mazdu rx7,toyotu corollu,,od japanaca sve su isle ko gromovi,,bile su relativno pouzdane,sve do jedne lim nije valju nicemu recimo da je zbog zime i snjega soli i tako dalje,,od svaba tri golfa,porsche 944,bmw 325,shirocco,sad imam 124 300E mercedesa,i nek idu japanci ko ludi SVABO je svabo pa i japanci lude za svabama,,,svabo 110%
 
Član
od svaba bmw mi je nesto posebno,a od japanaca skyline-ovi su mi gotiva...zatim mitsubishi lancer,impreza...ostalo manje vise...
 
Član
meni je najbolja indijska Tata:D
a i ovo nije lose
i406877_Zastava101.jpg
 
Član
Ja sam se kleo njemackim autima... dok me nije audi izdao u krivini... Pa sam napravio duzu pauzu, da bih sjeo u Japanca... koji ne izdaje koliko god ga stisnes...

Nisu dzaba japanci tehnoloski najnapredniji...
Stoga.. JAPAN!!!
 
dobri su i jedni i drugi ali ne svi meni licno

Evropljani:VW,AUDI,FERARI,LAMBO,PORSE,BMW,MERC...... :cool:

JAPANCI :SUBARU,MITSUBISI,TOYOTA,NISAN :cool:


:pajoicutura:
 
Član
ma pogledajte samo karambolke kod hyundaia accent, svakoj drugoj se farba oguli nakon dvije godine. nekazem ja ima ih fakat dobrih znaju napravit auto al europa ja tu glavna bar za mene.

Aditas je napisao(la):
Ja sam se kleo njemackim autima... dok me nije audi izdao u krivini... Pa sam napravio duzu pauzu, da bih sjeo u Japanca... koji ne izdaje koliko god ga stisnes...

Nisu dzaba japanci tehnoloski najnapredniji...
Stoga.. JAPAN!!!

a jesi pomislio da to nije mozda do vozaca? hehehe! sala brate
 
Član
prije bi uzeo europu nego aziju ..... ali prvo prvo i opet prvo mjesto mi je sa one strane nissan skyline ,

sad mi se jos svidja ovaj novi lancer ,honda accord to je sve

europa ... bimer,mecka,vw,audi,volvo, DACIA ;):lol:
 
Član
Deyo je napisao(la):
azija, hyundai, onda da brišem offtopic :cool:... Tehnologija je copy paste japanaca.

Izvini brate, bez uvrede, ali nemozes porediti japan i koreju.. nije to samo copy / paste..
A opet najbrze modifikovano vozilo je opel vectra,2200 KS mislim... 0-100km/h za samo 1 sekundu!!!

Eh.. da, street legal..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top