Japanci VS Evropljani

Japanci VS Evropljani

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koji su po vama automobili bolji evropski ili japanski. Šta vi preferirate, navedite mane i prednosti jednih i drugih po vama::cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa ima Japanaca koje volim i ne voli (vjerovatno mislis na sva auta sa istoka), tako isto i auta iz Europe, nisam ljubitelj recimo Citroena, dok svaki "Svabo" moze proci i vecina Italijana, isto tako je sa autima sa Istoka, uzet cu Kia vozila za primjer, Sorento odlican, Pro Ceed takodje, ostala njihova auta taraba, Hyundai samo Santa Fe valja ostala su mi njihova bezveze. To bi bilo ukratko, necu zvijeri ni spominjat :D
 
Član
ukratko:najvise gotivim japance(honda,nissan,subaru..zna se zbog cega) i naravno posle njih nezaobilazne svabe:icon_smile::cool:
 
Član
istok,prvenstveno zbog izgleda (japan i juzna koreja),zatim zbog performansi (japan)...kad vidim toyote,nissane,mitsubishije sta rade po stazama,oci mi stanu...ima nesto u tom:cool:
evropljani su mi manje-vise svi ok,al ipak sam za istok;)
 
nisam nesto opredijeljen ni za jednu ni za drugu stranu, tesko je pricati tek tako, postoji masa europskih i japanskih auta koja mi se svidjaju, isto tako postoji masa europskih i japanskih auta koja su mi bezveze, sve to zavisi od modela do modela...
 
BHT Ovisnik
veliki sam obozavatelj japanaca,osobito honde,mitsubishia i sl.,inače civic jedno od najdrazih pristupacnih auta,al sam i ljubitelj svaba,bmw,audi i sl.,al ipak vise yap style:cool:
 
Član
Sve je to...
Bratić prije 2 godine kupio golfa mk4, švabo vrh, nema do švabe, jebo japanca, kvaliteta, dizajn...
Njegov stari kupi mazdu 6 mlađu i jaču, bratić: jebo švabu, skupo, slabo, malo, sporo, neudobno...

Šef od starog kupi mazdu 6: nema do japanca, kako sam ikad mogao vozit švabu, jebeš sve te švabe skupo sve ko vrag, nedobiješ ništa, idu ko traktori po cesti

Šef od starog nakon vožnje 2 godine stare mazde 6 na servis zbog, pazi ovo: HRĐE na blatobranu, i nakon što je vidio da ima hrpetina "japanskih" FAG ležajeva u mazdi, pumpi svakojakih "japanskih" i slično: "sljedeći auto je bmw"

Znači rasprava bez smisla...

btw. za hrđu na blatobranu što je bila tvornička greška mu nisu zamjenili blatobran nego samo malo sanirali i rekli mu da dođe na popravak svake 2 godine...
 
Član
pa eto...neke evropljane volim vise od japanaca...npr. meni su francuzi, svedjani i talijani bogovi sto se tice evrope...Citroen, Alfa, Saab, to su meni marke koje su u vrhu zelja...
e sad ne volim plaho svabe (izuzev BMW-a i Porschea), tako da bi rijetko posjedovo nekog svabu...

od japanaca najvise postujem Subaru i Hondu...Subaru ima ono nesto svoje, boxer motori, sportski dizajn i performanse...honda isto tako prejake motore i performanse, dok je izgled malo slabiji...
ostatak manje vise...
 
BHT Ovisnik
@corrado
kolko znam mazdu 6 su proglasili kao auto sa najmanje prijavljenih kvarova,neznam ni sam da se bas zale na nju:icon_rolleyes:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
@corrado
kolko znam mazdu 6 su proglasili kao auto sa najmanje prijavljenih kvarova,neznam ni sam da se bas zale na nju:icon_rolleyes:

i mene je iznenadilo, i sviđa mi se svejedno mazda6 (mps), to je tvornička greška bila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top