Izrada panela???

Izrada panela???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozzz svima!! Treba mi pomoc...


Zanima me da li je neko nekada radio panele u Golfa dvicu na prednjim vratima, jer nema predvidjeno mjesto fabricki, mislio sam sebi ugradjivati zvucnike, posto auto mi dosta sluzi za pos'o nego privatno, montiranje zvucnika na zadnju policu, a kamoli u gepek guranje kutija ne dolazi u obzir, jer kad mi zatreba gepek nemam ja gdje sa time rasklapanje, pa ponovno sklapanje, pa zajebancije ako se spoji sta krivo bla bla bla da ne duzim.. Interesuju me sve pojedinosti, da li je neko radio, koliko kosta da se tako nesto uradi, znaci ne samo pravljenje panela, nego i montiranje, presvlacenje (to manje-vise znam treba odnijeti nekome ko radi presvlake da to lijepo presvuce) i razvlacenje kablova do Headunita da se to moze sve lijepo spojiti...
 
Član
druze to ce te izac lijepih para da uradis, a mozes vrlo jednostavno stavit one origigi plastike od dvojke gdje ti u vrata stanu dvije 13-ke bez problema, u tablu uguras dvije 10-ke i tamam ti ako vec nejde nista u gepek .... mada opet ak si bas zapeo za panele, tuzla i okolina imas mene, sarajevo imas caraudio ili ti ga www.caraudio.ba ....
 
eddo je napisao(la):
druze to ce te izac lijepih para da uradis, a mozes vrlo jednostavno stavit one origigi plastike od dvojke gdje ti u vrata stanu dvije 13-ke bez problema, u tablu uguras dvije 10-ke i tamam ti ako vec nejde nista u gepek .... mada opet ak si bas zapeo za panele, tuzla i okolina imas mene, sarajevo imas caraudio ili ti ga www.caraudio.ba ....

Nisam zapeo da hocu bas to, mislio sam da nema drugog rjesenja osim panela izradjivat!!! Znaci imaju one plastike/nosaci na vratima za dvojku gdje ima fabricko mjesto za zvucnike???
 
Član
ma to je sranje od panela ali eto moze posluziti. obavezno napraviti rupu u tapacirungu iza zvucnika.
 

IGY

Član
Faris_D je napisao(la):
ma to je sranje od panela ali eto moze posluziti. obavezno napraviti rupu u tapacirungu iza zvucnika.
to svakako
ali ako nece nesto pretjerano da ima, kako sam shvatio to mu je sasvim ok
i da naravno rezi tapacirung iza njega, malo bi mu bilo prostora da svira onako
 
Član
ne znam o cemu se radi tocno al evo prjedlog sto si sam ne napravis prostor za zvucnik od stakloplastike treba ti malo volje i spera i sve potrebno za stakloplastiku..ak si zainteresiran javi ti se da ti dam link kako je to jedan napravio na cro opel forumu..ev i ja sam vidio od njega i sad radimo kod kolege u C3 zadnju plicu kad zavrsim stavim slike
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top