izlazna brzina

izlazna brzina

zna li ko, koja je izlazna brzina po klasama na street race-u?
npr 130km/h znaci idealna 17 klasa.. i tako?
hvala
 
Član
nijednom autu nije ista izlazna brzina, sve zavisi od auta do auta jer ubrzanje nijednog auta nije linearno...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
nijednom autu nije ista izlazna brzina, sve zavisi od auta do auta jer ubrzanje nijednog auta nije linearno...

;)

Neko do stoje stigne za 3 sekunde, neko za 4, ali onda poslije ima bolje ubrzanje od ovog prvog navedenog... i td...
 
17 sec – 135km/h
16sec – 144km/h
15sec – 154km/h
14sec – 165km/h
13sec – 177km/h
12sec – 191km/h
11 sec – 209km/h
10sec – 231km/h

To ti je sve prema kalkulatoru… znači ovo ti je cca 95% točno!
p.s. kopiram s stranice hyundai-hr.com

dobro znam da svaki auto ima drugacije, da svako krene drugacije..al cirka ako auto vozi 135km/h i dodje do kraja..on ostvari vrijeme neko... al ne kontam kako ide racunanje kod nas.. jer i u 150km/h i 130km/H bude u 17 klasi.. bas je tako bilo u zivinicama sad
 
Član
Ja mislim da su to sve prosjeci nekakvi izvucceni odnekud i da ne znace mnogo, nego uzmes pajdu sa GPS om na telefonu, skines program, kad on kaze tri cetiri sad, ti opali po gasu i vozi, kad prodje 400 m gps ce da zabiljezi i brzinu i ubrzanje i izlaznu brzinu i mozda i g silu ako je malo bolji telefon :D

Onda to sve isto ponovi u brzem pa sporijem autu i znaces gdje se nalazis :icon_smile:

Ali opet ne vidim cemu sve to, potrudi se da napravis i odvozis sto bolje i ne brini o vremenima i brzinama, imaju ljudi zaduzeni za to :D:D:D ti vozi i jedno oko nastimaj na shit light, a drugo na stazu a trece na eventualne mini suknjice, noge i tako to sastrane :D:D
 
BHT Ovisnik
e ajde netko nek stavi taj program,prije nekih polagodine il vise je netko bio stavio i ja formatirao comp i zagubio program,sad opet imam gps na mobu pa bih zelio to:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
nokia 5800 express music,bio sam skidao prije toga za n95 i navigator,kako skinem tako mobitel prodam,al evo sad me ti podsjeti:D
 
Član
Ja sam stavljao, www.racechrono.com A ova vremena gore i izlazne brzine nisu lose.

Meni je u Mostaru sa vremenom auta 15,5 bila izlazna 143 km/h (po GPS-u).
 
BHT Ovisnik
e da ti si,ovaj search malo zeznut na forumu pa se slomi trazec,hvala velika boki;)
 
Top