Izgubio tablicu

Izgubio tablicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni su ukrali tablicu i riješio sam u PU centar sve za 10 minuta na šalteru onom na ulazu. Ne znam otkud sad ta procedura?
 
Legend
Bojan je napisao(la):
Meni su ukrali tablicu i riješio sam u PU centar sve za 10 minuta na šalteru onom na ulazu. Ne znam otkud sad ta procedura?

vjerovatno da mu je bilo mrsko da mi izda papir, pa je onda namisljao razloge, samo da me otjera.. jer sam mu dosao u 8 navece..

probat cu opet ujutro, stari je na terenu, doci ce za nekih 10 dana, tako da do tad moze skupit 10 kazni..
 
Legend
eo ovako.. jos jedna informacija
dakle.. po novom zakonu, prilikom gubljena tablice, mjenjaju se tablice/saobracajna sto je trosak nekih 50-100km..

od pronalaska moje nema nista, tako da sam narucio novu.. tako da cuvajte si tablice (moja je sreca sto su mi ukrali ovu malu hehe) :D
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
i da nisu (da su ti ukrali obicnu) opet napravis drugu i vozdra

ovi kod hitne ne prave one standardne dimenzije, bez tvoje predhodne (moras navesti u izjavi razlog promjene tablice).. a ako je nemas, nece ti napraviti drugu iste dimenzije..

jedino u slucaju ostecenja svoje tablice, izadju drugu, stim da tu svoju ostecenu njima predajes..

gdje prave standardne tablice ?
 
Član
eh 30KM tablice i nova saobraćajna kada sam ja "izgubio"
Odeš u PU gdje je registrovano auto i podneses zahtjev...
Noke nece ti niko dati papir da ti je tablica ukradena i da si prijavio,,,
 
Član
Ja sam svoje nitnama pričvrstio direktno na lim tako da otpasti ne može, a i teško će je neko krasti kad mu je lakše iz plastike izvaditi nečije druge!
 
Legend
JD. je napisao(la):
ma mozda ti je fakat spala negdje, sto bi neko krao tablicu jednu, nidje veze :)

ma nea sanse da je spala, cuvala su je 2 sarafa, nije bila lijepljena izlorikom pa da spadne :D

mislim da je to ona klasicna klosarska spika, smijes ukrast tablicu smijem ajd i to je to.. jer kad ostavio auto, bilo je nekoliko onih mahalaca sto mrze sviju sa strane sto im dodju u kvart :lol::lol::spam:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ma mozda ti je fakat spala negdje, sto bi neko krao tablicu jednu, nidje veze :)

ma nea sanse da je spala, cuvala su je 2 sarafa, nije bila lijepljena izlorikom pa da spadne :D

mislim da je to ona klasicna klosarska spika, smijes ukrast tablicu smijem ajd i to je to.. jer kad ostavio auto, bilo je nekoliko onih mahalaca sto mrze sviju sa strane sto im dodju u kvart :lol::lol::spam:

A josh tebi svirala ona "nemoj da mrzish igraca,mrzi stazu kojom igrach koraca"

:lol:
 
Član
Ima kod nas lik radi one raklame i sl... i radi tablice, naravno ilegalno... ali ih u orginalu pravi... prije je bila cijena 10 km po komadu... sad tih nebi znao tačno reći... uglavnom i male i velike i kakvu ti hoćeš... ima neke mašine za pravljenje limenih reklama, pa može izradit i tablicu original... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top